Menu

HP M507X ### nawet 3 lata gwarancji ### Gadżety HP ### Eksploatacja -10% ### Negocjuj Cenę ### Raty ### Szybkie Płatności

Cechy produktu

  • Producent HP 

Opis

Wybierz drukarkę HP LaserJet Enterprise, która bezpiecznie i wydajnie gwarantuje rozwiązania biznesowe, równocześnie pomagając oszczędzać energię dzięki tonerowi HP JetIntelligence. Sprostaj wymaganiom rozwijającej się firmy dzięki drukarce, na której można polegać.

Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne. Asygnowana do użytku tylko z wkładami z oryginalnym układem scalonym HP. Wkłady z układami scalonymi innych producentów mogą nie działać, a te, które działają dzisiaj, mogą nie działać w przyszłości.


Pozostałe parametry
barwny ekran graficzny o przekątnej 10,92 cm (4,3") z interfejsem dotykowym, obrotowy (dostosowywany kąt) Napięcie wejściowe: 220-240 V nominalnie (10%), 50-60 Hz nominalnie (3Hz), 4 A Zakres temperatur w trakcie eksploatacji: Od 10 do 32,5°C Dopuszczalna wilgotność względna podczas eksploatacji: 30-70%

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.