Menu

Kyocera ECOSYS FS-4200DN

Cechy produktu

  • Producent Kyocera 
  • Szybkość druku mono 50 str/min
  • Maksymalny format nośnika A4 
  • Cykl pracy 250000 str/m-c
  • Szerokość 38 cm
  • Wysokość 32 cm
  • Interfejs RJ45, USB 

Opis

produktywność to kluczowe słowo opisujące drukarkę FS-4200DN. Pokaźna prędkość drukowania - 50 stron na minutę - produktywny toner na 25 000 wydruków oraz bezawaryjny bęben ceramiczny na 500 000 stron sprawią,skuteczność twojej pracy będzie znacznie obszerniejsza, a jej koszt zmaleje. Dla Kyocery priorytetem zawsze są niskie koszty drukowania.

towar roku 2015 wg. "IT w administracji"

FS-4200dn drukuje najtaniej wg. Testu magazynu "CHIP"

Najoszczędniejsza drukarka biurowa w zestawieniu "IT professional"

artykuł roku 2014 wg. "IT professional"

Według zestawienia, przygotowanego poprzez magazyn IT Professional, drukarka Kyocera FS-4200DN jest najtańszym w eksploatacji urządzeniem monochromatycznym. Według wyliczeń magazynu, wydruk jednej strony na FS-4200DN kosztuje zaledwie 1,5 grosza. W sytuacji modeli konkurencyjnych, wartość ta potrafi być nawet trzykrotnie wyższa. W badaniu, oprócz Kyocery, uczestniczyły urządzenia takich producentów jak: OKI, Samsung, Xerox, Lexmark, HP, Canon i Konica Minolta. Czytaj więcej...

Magazyn „Chip" przeprowadził test monochromatycznych drukarek A4 w cenie ok. 2000 złotych pozwalających drukować z szybkością powyżej 40 stron na minutę. Drukarka Kyocera FS-4200DN bezdyskusyjnie pokonała konkurencję w kategorii kosztów druku.
Wydruk na jednej kartce papieru A4 przy pomocy drukarki Kyocera FS-4200DN kosztuje wg redakcji 2,1 grosza. Koszt ten w sytuacji następnej w kolejności drukarki Samsung ML-5010ND wyniósł 3,78 grosza, czyli półtora razy więcej! Koszt wydrukowania jednej strony za pomocą ostatnich w zestawieniu kosztów druku drukarek OKI B512DN, a także Canon i-Sensys LBP6780X wynosi 7,14 grosza – ponad trzykrotnie więcej w przypadku modelu Kyocera FS-4200DN. To szczególnie pokaźna różnica w kosztach stosowania drukarki, która ma wpływ na koszty utrzymania biura.
Redakcja zwróciła także uwagę na wysoką sprawność tonera, w które wyekwipowana jest biurowa drukarka Kyocera FS-4200DN. Pozwalają one na wydruk nawet 25 tys. Arkuszy. W przypadku konkurencyjnych drukarek kosztujących ok. 2000 zł sprawność wynosi między 6 a 20 tys. Arkuszy. Czytaj więcej...

Drukarka laserowa Kyocera FS-4200DN zdobyła I miejsce w konkursie „towar roku 2015" w kategorii „urządzenia biurowe". Najlepsze produkty są wybierane poprzez czytelników i redakcję miesięcznika „IT w Administracji" w siedmiu kategoriach. Spomiędzy towarów z najwyższą liczbą punktów zostaną nagrodzone po trzy produkty w każdej z kategorii. - wydajna drukarka biurowa Kyocera FS-4200DN to bezusterkowe urządzenie, które pozwala drukować blisko czterokrotnie taniej w porównaniu z urządzeniami konkurencji. Czytaj więcej...


FS4200dn

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.