Menu

Kyocera ECOSYS M2030dn

Cechy produktu

  • Producent Kyocera 
  • Maksymalny format nośnika A4 
  • Szerokość 49.4 cm
  • Wysokość 36.6 cm
  • Interfejs RJ45, USB 

Opis

mistrzowskie wielozadaniowe urządzenie na którym możesz polegać - Drukowanie z szybkością 30 stron na minutę w formacie A4 - Czas pierwszej kopii: 6,9 sekund - nietrudny w obsłudze 5-liniowy ekran LCD - Funkcja drukowania, kopiowania, skanowania w standardzie - Moduł dupleksu aby oszczędzać papier przez druk i kopiowanie dwustronne - nieskomplikowane kopiowanie dowodów i kart identyfikacyjnych na jednej stronie kartki - nad wyraz niskie koszty druku w swej klasie nowe kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne A4 mogą rozszerzyć efektywność Twojego biura. Urządzenia drukują i kopiują z prędkością 30 stron na minutę, przy czasie wymogi na pierwszą stronę wynoszącą jedynie 6 sekund. Duża pojemność podajnika oryginałów zezwala na dwustronne skanowanie. Prędki i nieskomplikowany dostęp do wszelkich koniecznych funkcji urządzenia zagwarantuje w dodatku 5-liniowy wyświetlacz LCD.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.