Menu

Kyocera ECOSYS M2035dn

Cechy produktu

  • Producent Kyocera 
  • Szybkość druku mono 35 str/min
  • Maksymalny format nośnika A4 
  • Wysokość 44.8 cm
  • Interfejs RJ45, USB 

Opis

- Drukowanie z prędkością 35 stron na minutę w formacie A4 - Czas pierwszej kopii: 6,9 sekund - Dwustronne drukowanie, kopiowanie i skanowanie w standardzie - samoczynny dwustronny podajnik dokumentów na 50 arkuszy - Opcjonalnie dwa podajniki papieru na 800 arkuszy - Wysokie bezpieczeństwo poprzez SSL, IPsec i Wydruk Prywatny (wymagana dodatkowa pamięć) - Funkcja skanowania na/drukowania z pamięci USB - wyjątkowo niskie koszty druku w swej klasie Urządzenia wielofunkcyjne ECOSYS (A4) zostały zaprojektowane z myślą o grupach roboczych i użytkownikach, poszukujących wysoko wydajnego urządzenia, które zdoła usprawnić ich codzienną pracę. Urządzenia te charakteryzuje skrócony czas wydruku pierwszej kopii, a także możliwość drukowania i kopiowania z szybkością do 35 stron na minutę. Urządzenia wyposażone pozostały w podajnik papieru na 50 arkuszy, który pozwala na dwustronne kopiowanie i skanowanie w prędkim czasie. Urządzenia te mogą być w dodatku wyposażone w opcjonalne podajniki papieru, żeby sprostać wymaganiom choćby najistotniej wymagających użytkowników.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.