Menu

Kyocera ECOSYS P6026cdn

Cechy produktu

  • Producent Kyocera 
  • Szybkość druku mono 26 str/min
  • Szybkość druku kolor 26 str/min
  • Wysokość 39.7 cm
  • Interfejs RJ45, USB 

Opis

- Drukowanie z prędkością 26 stron na minutę w formacie A4 (w mono i w kolorze). - Jakość wydruku do 9,600 dpi z zastosowaniem technologii Multi-bit. - Zintegrowany moduł druku dwustronnego w standardzie. - Uniwersalna kaseta o objętości 500 arkuszy, w dodatku dla formatu A6. - Możliwość wyposażenia w maksymalnie 5 podajników papieru. - Drukowanie mobilne, w tym funkcja AirPrint. - Niski poziom hałasu podczas drukowania i jego brak w trybie uśpienia. - bardzo niskie koszty druku w swojej klasie. Drukarka ta zniewoli wymagających użytkowników, poszukujących profesjonalnych rozwiązań z dziedziny druku. Wykonana jest z komponentów o długiej żywotności, które pozwalają zredukować liczba odpadów i które wyjątkową bezawaryjność. Pomimo swoich niewielkich wymiarów, urządzenie w niedługim czasie produkuje wysokiej jakości kolorowe wydruki, zużywając przy tym bardzo mało energii.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.