Menu

Kyocera FS-1120D

Cechy produktu

  • Producent Kyocera 
  • Szybkość druku mono 30 str/min
  • Cykl pracy 50000 str/m-c
  • Szerokość 37.5 cm
  • Wysokość 25 cm
  • Interfejs USB 

Opis

- szybkość do 30 stron na minute dla formatu A4 - Funkcjonalność druku dwustronnego w standarcie - Maxymalna objętość zasobników i drukarki do 550 kartek - śladowa kompaktowa obudowa, konkretna i bezusterkowa - dzięki komponentom o wyjątkowo długiej żywotności - Cichy tryb zarządzania - Zaskakująco niskie koszty eksploatacji jak i samego wydruku Dostań swój wydruk zrobiony korzystnie, profesjonalnie i na dodatek ekonomicznie z FS-1120D.Jest to drukarka specjalnie przewidziana dla indywidulanych uzytkowników.ograniczyć koszty wydruku w przyszłości pozostała wyekwipowana w moduł druku dwustonnnego co powinno zaowocować niższym zużyciem papieru. Mocna i bezawaryjna drukarka, z elemantami o podwyższonej żywotności (technologia long-life ), szczególnie cicha więc powinno zależeć Ci na niej choćby jeśli o niej nie słyszałeś.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 2 opinie

+ Dodaj opinie
Monika - Wystawiona 7 lat temu
Bardzo dobra i szybka drukarka. Drukuje 2 stronnie aż miło.
m-65.pl - Wystawiona 7 lat temu
Produkt spełnia moje oczekiwanie 100 %

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.