Menu

Kyocera FS-9530dn ### Eksploatacja -10% ### Negocjuj Cenę ### Raty ### Szybkie Płatności ### Szybka Wysyłka

Cechy produktu

  • Producent Kyocera 
  • Szybkość druku mono 51 str/min
  • Cykl pracy 300000 str/m-c
  • Szerokość 59.9 cm
  • Wysokość 61.5 cm
  • Interfejs RJ45, USB 

Opis

- Drukowanie 51 stron A4 na minutę, 26 stron A3 na minutę - długofalowe komponenty i bezusterkowa technologia - 128 MB pamięci RAM w standardzie - Dupleks i karta sieciowa w standardzie - wspaniałe opcje wykończania przy wysokich nakładach - Czas nagrzewania jedynie 60 sekund od włączenia - Najniższy koszt wydruku strony w swojej klasie. Najszybsza drukarka z całej floty Kyocery! Osiąga szybkość 51 stron A4 na minutę. Ewenementem jest fakt, że FS-9530DN ma możliwość drukowania w formacie A3. W formacie A3 drukuje 26 stron na minutę. Kyocera gwarantuje także najwyższy możliwy komfort pracy ze swoimi drukarki. W tym celu wyposażyła ten model w możliwość samoczynnego drukowania dwustronnego. Jeszcze na tym polu osiągnięcia FS-9530DN są imponujące. Otóż szybkość drukowania stron A4 w dupleksie wynosi 37 stron na minutę, a w formacie A3 17 stron na minutę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.