Menu

Lexmark C2425DW

Cechy produktu

  • Producent Lexmark 

Opis

Model: C2425dwC2425dwNiezawodność. Bezpieczeństwo. Efektywność.Lexmark C2425dwRozpocznij przygodę z drukowaniem w odcieniu razem z urządzeniem Lexmark C2425dw drukarką, dzięki której możesz kontrolować wydatki związane z drukowaniem w odcieniu z szybkością do 23 str./min*.

Drukarka Lexmark C2425dw została zbudowana z myślą o bezawaryjności, skuteczności i bezpieczeństwie. Jest zaopatrzona zarówno we wbudowaną kartę Wi-Fi, jak i narzędzia, które pozwalają na ograniczenie zużycia tonera.zawsze gotowe Procesor dwurdzeniowy 1 GHz oraz pamięć o pojemności 512 MB gwarantują drukowanie z prędkością do 23 str./ min*.

Stalowa rama i wytrzymała konstrukcja sprawdzają się w warunkach intensywnego wykorzystywania i nieprzystępnych środowiskach. Długa żywotność grzałki utrwalającej i podzespołów obrazujących zmniejsza liczbę przestojów.

Kasety handlowe z tonerem Unison pozwalają wydrukować do 3500 kolorowych i 6000 czarnobiałych stron**. Drukuj w czerni i bieli nawet wtedy, gdy skończy się toner kolorowy. Drukowanie w kolorze, które daje możliwość ciągłego oszczędzania Kalibracja PANTONE, osadzone strony z próbkami i technologia Colour Replacement Lexmarka optymalne i fachowe rezultaty drukowania w odcieniu na miejscu.

Oszczędzaj toner dzięki zestawowi narzędzi, które pozwalają Ci samodzielnie decydować, kiedy chcesz drukować w odcieniu. Pojemność wejściowa, która działa Dzięki niezawodnej obsłudze zróżnicowanych nośników drukarka wykorzystuje karton, minimalne nośniki, a także koperty równocześnie w tacy głównej jak i w komfortowym podajniku jednoarkuszowym.

charakterystyczną objętość wejściową 251 stron można rozszerzyć do 901 stron. Przystępna interakcja kolorowy 6-centymetrowy wyświetlacz LCD zezwala na konfigurowanie, obsługę i monitorowanie ważnych danych systemowych.

Port USB z przodu zezwala na bezpośrednie drukowanie z modnych formatów plików bez konieczności użycia komputera. Drobne rozmiary drukarki pozwalają na komfortowe umieszczenie jej w zróżnicowanych miejscach.

Możliwość nietrudnego połączenia przy pomocy sieci Ethernet albo Wi-Fi, kabla USB albo prostych opcji druku przenośnego. Całkowite bezpieczeństwo Kompletna architektura bezpieczeństwa Lexmarka zabezpiecza Twoje dane - w dokumentach, na urządzeniu i w sieci komputerowej.

Organizacja Keypoint Intelligence - Buyers Lab wyróżniła Lexmarka prestiżową nagrodą BLI PaceSetter w kategorii bezpieczeństwa przetwarzania obrazów dokumentów***. Z myślą o środowisku Funkcje zarządzania zasilaniem ograniczają zużycie energii podczas działania i w trybie snu.

standardowa funkcja drukowania dwustronnego pozwala zaoszczędzić papier. Skorzystaj z recyklingu wkładów w ramach nagradzanego Programu zwrotu zużytych tonerów Lexmarka (LCCP). * prędkości drukowania i kopiowania zmierzone trafnie zgodnie z normami ISO/IEC 24734, a także ISO/IEC 24735 (ESAT).

Więcej danych na ten temat można znaleźćpod adresem: www.lexmark.com/ISOspeeds.** przeciętna deklarowana wydajność dla ciągłego druku monochromatycznego albo kolorowego (CMY) w trybie druku jednostronnego sięga przekazanej liczbie stron zgodnie znormą ISO/IEC 19798.

Rzeczywista produktywność może znacząco różnić się w zależności od wielu czynników. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem www.lexmark.com/yields.*** Nagroda przyznana na podstawie danych z Europy Zachodniej.właściwości skanowania: parametry kopiowania: atrybuty faksowania: Procesor drukarki: Dual Core, 1000 MHzPodajnik papieru: Podajnik na 250 arkuszyOdbiornik papieru: Odbiornik na 125 arkuszyMateriały eksploatacyjne oryginalne: Startowa zwrotna kaseta z barwnym tonerem (CMY) na 750 stron0, Startowa zwrotna kaseta z czarnym tonerem na 1400 stronWydajność mat.

eksploatacyjnych: Kasety z tonerem czarnym i kolorowym (CMYK) na 1 000* stron przeciętna skuteczność ciągłego wkładu jest podana jako ilość standardowych stron, jak podano. Deklarowana wartość sprawności zgodnie z normą ISO / IEC 19798.

Kaseta z czarnym tonerem o ekstra wysokiej skuteczności 6 000* stron Kasety kolorowe (CMY) o wysokiej sprawności 2 300* stron Kaseta z czarnym tonerem o wysokiej wydajności 3000* stron Kolorowe (CMY) kasety z tonerem o ekstra wysokiej efektywności 3 500* stron wymogi sprzętowe: Akcesoria w komplecie: Opcje rozbudowy: dane o gwarancji: zwiększenia gwarancji: Pozostałe cechy:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.