Menu

Lexmark C2535DW

Cechy produktu

  • Producent Lexmark 

Opis

C2535dwNiezawodność. Bezpieczeństwo. Skuteczność.Lexmark C2535dwToner handlowy o wysokiej sprawności i narzędzia umożliwiające ograniczenie zużycia tonera to kluczowe atrybuty drukarki Lexmark C2535dw, które zezwalają na kontrolowanie wydatków związanych z drukowaniem w odcieniu.

Model C2535dw został wytworzony z myślą o bezusterkowości, sprawności i bezpieczeństwie, a jego prędkość drukowania wynosi do 33 str./min*. Ponadto zaopatrzony jest w moduł obrazujący o długiej żywotności i wbudowaną kartę Wi-Fi, która ułatwia i przyspiesza nawiązywanie łączności.zawsze gotowe Dwurdzeniowy procesor 1 GHz, a także pamięć o pojemności 1 GB zapewniają drukowanie z szybkością do 33 str./min*.

Stalowa rama i wytrzymała konstrukcja sprawdzają się w warunkach intensywnego wykorzystywania i trudnych środowiskach. Długa żywotność grzałki utrwalającej i podzespołów obrazujących zmniejsza liczbę przestojów.

Kasety handlowe z tonerem Unison pozwalają wydrukować do 3500 kolorowych i 8000 czarnobiałych stron**. Można kontynuować druk w czerni nawet wtedy, gdy skończy się toner kolorowy. Drukowanie w kolorze, które daje możliwość ciągłego oszczędzania Kalibracja PANTONE, osadzone strony z próbkami i technika Colour Replacement Lexmarka adekwatne i fachowe rezultaty drukowania w odcieniu na miejscu.

Oszczędzaj toner dzięki zestawowi narzędzi, które pozwalają Ci samodzielnie decydować, kiedy i ile chcesz drukować w kolorze. Prawdziwa rozciągliwość i wszechstronność niezawodna obsługa różnorodnych nośników zezwala na druk na kartonie, minimalnych nośnikach oraz kopertach jednocześnie poprzez tacę główną, jak i wygodny w użyciu podajnik jednoarkuszowy.

typową objętość wejściową 251 stron można powiększyć do 1451 stron. Łatwa interakcja barwny 6-centymetrowy wyświetlacz LCD umożliwia konfigurowanie, obsługę i monitorowanie ważnych informacji systemowych.

Port USB z przodu zezwala na bezpośrednie drukowanie z lubianych formatów plików bez konieczności zastosowania komputera. Śladowe rozmiary drukarki zezwalają na komfortowe umieszczenie jej w dowolnym miejscu.

Możliwość nieskomplikowanego połączenia poprzez Ethernet albo Wi-Fi, USB albo proste opcje druku mobilnego. Całkowite bezpieczeństwo Kompletna architektura bezpieczeństwa Lexmarka zabezpiecza Twoje dane - w dokumentach, na urządzeniu i w sieci komputerowej.

Organizacja Keypoint Intelligence - Buyers Lab wyróżniła Lexmarka prestiżową nagrodą BLI PaceSetter w kategorii bezpieczeństwa przetwarzania obrazów dokumentów***. Z myślą o środowisku Funkcje zarządzania zasilaniem ograniczają zużycie energii podczas działania i w trybie snu.

standardowa funkcja drukowania dwustronnego pozwala zaoszczędzić papier. Skorzystaj z recyklingu wkładów w ramach nagradzanego Programu zwrotu zużytych tonerów Lexmarka (LCCP). * prędkości drukowania i kopiowania zmierzone adekwatnie zgodnie z normami ISO/IEC 24734 i ISO/IEC 24735 (ESAT).

Więcej informacji na ten temat można znaleźćpod adresem: www.lexmark.com/ISOspeeds.** przeciętna deklarowana produktywność dla ciągłego druku monochromatycznego lub kolorowego (CMY) w trybie druku jednostronnego sięga przekazanej liczby stron zgodnie znormą ISO/IEC 19798.

Rzeczywista efektywność może się znacząco różnić w zależności od wielu czynników. Więcej danych na ten temat można znaleźć pod adresem www.lexmark.com/yields.*** Nagroda przyznana na podstawie informacji z Europy Zachodniej.właściwości skanowania: właściwości kopiowania: właściwości faksowania: Procesor drukarki: Dual Core, 1000 MHzPodajnik papieru: Podajnik na 250 arkuszyOdbiornik papieru: Odbiornik na 125 arkuszyMateriały eksploatacyjne oryginalne: Startowa zwrotna kaseta z czarnym tonerem na 3000 stron, Startowa zwrotna kaseta z kolorowym tonerem (CMY) na 1400 stronWydajność mat.

eksploatacyjnych: Kasety z tonerem czarnym i barwnym (CMYK) na 1 000* stron przeciętna efektywność ciągłego wkładu jest przekazana jako ilość standardowych stron, jak podano. Deklarowana wartość sprawności zgodnie z normą ISO / IEC 19798.

Kaseta z czarnym tonerem o ekstra wysokiej sprawności 6 000* stron Kasety kolorowe (CMY) o wysokiej skuteczności 2 300* stron Kaseta z czarnym tonerem o wysokiej wydajności 3000* stron Kolorowe (CMY) kasety z tonerem o ekstra wysokiej produktywności 3 500* stron Kaseta z czarnym tonerem o ultra wysokiej produktywności 8000* stron kryteria sprzętowe: Akcesoria w komplecie: Opcje rozbudowy: dane o gwarancji: zwiększenia gwarancji: Pozostałe atrybuty:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.