Menu

Samsung SL-C430W

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Szybkość druku mono 18 str/min
  • Maksymalny format nośnika A4 
  • Szybkość druku kolor 4 str/min
  • Cykl pracy 20000 str/m-c
  • Szerokość 38.2 cm
  • Wysokość 21.1 cm
  • Interfejs RJ45, USB, WiFi 

Opis

Korzystaj z zalet prędkiej instalacji w trzech krokach bez połączenia USB. Instalator oprogramowania drukarki Samsung (SPSI) automatycznie wybiera system operacyjny i instaluje sterownik — nie trzeba korzystać z płyty CD. Drukowanie mobilne jednym dotknięciem nowoczesna technologia NFC marki Samsung zezwala na nietrudne drukowanie mobilne. Starczy dotknąć palcem drukarkę na zgodnym smartfonie z włączoną funkcją NFC, a wówczas automatycznie zostanie zainstalowana gratisowa aplikacja do drukowania przenośnego — jeśli jeszcze nie jest zainstalowana — i telefon zjednoczy się z urządzeniem. Obsługa zróżnicowanych urządzeń przenośnych Nareszcie jest przystępna ergonomiczna drukarka, która spełnia wymagania w zakresie uniwersalnej obsługi wielu maszyn przenośnych. Urządzenie Xpress C430W jest zgodne z intuicyjną aplikacją Mobile Print na telefony z systemem iOS®, Android™ lub Microsoft® Windows® oraz na czytnik Amazon Kindle. Zróżnicowane sposoby drukowania mobilnego Drukuj produktywnie i bez wysiłku, z dowolnego miejsca. Samsung Xpress C430W obsługuje różnego typu aplikacje do drukowania z sprzętów mobilnych, takie jak Samsung Mobile Print™, Samsung Cloud Print™, Google Print™ i Airprint. Wydajny toner Osiągaj więcej mniejszym kosztem. Urządzenie Xpress C430W jest zaopatrzone w skuteczny toner, umożliwiający wydrukowanie choćby 1 500 stron, co przekłada się na wzrost wydajności przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Przyjazne środowisku rozwiązania do drukowania Zoptymalizuj proces drukowania, korzystając z zestawu energooszczędnych funkcji. W tym przycisk One Touch Eco, umożliwiający włączenie trybu Eco, oraz aplikację Easy Eco Driver firmy Samsung, usuwającą obrazy i tekst w celu ich konwersji z bitmapy na Sketch. Wyrazistość i nieprzeciętna jakość w każdym wydruku technologia ReCP (Rendering Engine for Clean Page) producenta Samsung pozwala uzyskać mistrzowską jakość wydruku, natomiast system Smart CMS (Smart Color Management System) udoskonala jakość drukowania mobilnego dzięki funkcji samoczynnego regulowania obrazu. Większa moc — obszerniejsza produktywność wykorzystany w modelu Samsung Xpress C480FW procesor 400 MHz pozwala szybciej osiągać pożąinformacje rezultaty, a szybkość drukowania wynosząca 18 stron na minutę pozwala na sprawne drukowanie szerokiej liczby dokumentów, nie dopuszczając do opóźnień w pracy.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.