Menu

DRUKARKA TSC TTP-2410MT Z DOTYKOWYM WYŚWIETLACZEM 256 MB SDRAM/512 MB FLASH (99-147A010-00LF)

Cechy produktu

  • Producent TSC 

Opis

Drukarka TTP-2410MT to najbardziej zasadnicze poprawę w historii platformy TTP-2410M. Kolekcja TTP-2410MT jest wyposażona w głowicę drukującą o wysokiej technologii, nowy procesor, który jest szybszy, a wszyscy kupujący pamięci będą musieli drukować etykiety o wysokiej jakości z największą szybkością.

Poprawiona jakość druku linia TTP-2410MT charakteryzuje się najlepszą jakością druku, jaką TSC kiedykolwiek oferowała w drukarce przeciętnietonowej dzięki nowej technice głowicy drukującej w połączeniu z szybszymi procesorami i lepszym oprogramowaniem sprzętowym.

Nazywamy się udoskonaloną jakością druku "Thermal Smart Control", która śledzi i skrupulatnie oblicza czas nagrzewania każdego piksela, by zapewnić staranne, wyraźne i wyraźne etykiety zawsze, niezależnie od tego, czy drukujesz jedną etykietę na raz, czy tysiące etykiet w partia.

Wysoka skuteczność, więcej pamięci w porównaniu do swego poprzednika, TTP-2410MT jest szybszy, działa z szybkością 14 cali na sekundę i ma powiększoną pamięć 128 MB pamięci flash i 128 MB pamięci SDRAM.

Wewnętrzna sieć Ethernet, USB 2.0, host USB, interfejsy równoległe i szeregowe są standardem. Barwny dobór Nowa linia TTP-2410MT jest wyposażona w barwny 4,3-calowy, barwny ekran dotykowy z przychylnym dla użytkownika, przychylnym dla użytkownika układem sterowania, gwarantującym prostą konfigurację drukarki i status zadania.

dużo rozwiązań dla szerokiej gamy aplikacji kolekcja TTP-2410MT może drukować na szerokiej gamie etykiet, począwszy od bezpieczeństwa pacjentów, elektroniki i etykietowania biżuterii, a skończywszy na etykietach wysyłkowych i dystrybucyjnych, dzięki czemu świetnie nadaje się do druku przemysłowego.

przystępne są trzy modele z nową linią TTP-2410MT. TTP-2410MT drukuje przy 203 dpi z szybkością do czternastu cali na sekundę, TTP-346MT proponuje rozdzielczość 300 dpi przy szybkościach do 10 cali na sekundę, a TTP-644MT ma rozdzielczość 600 dpi, co czyni go świetnym do drukowania wyjątkowo niewielkie kody kreskowe 2D, grafika, śladowy druk i inne obrazy o niezwykle wysokiej rozdzielczości.

Załadowany ze standardowymi funkcjami kolekcja TTP-2410MT ma sztywną, całkowitą odlewaną aluminiową ramę zaprojektowaną do pracy w trudnych warunkach i obsługuje dużą rolkę etykiet o średnicy zewnętrznej 8,2 cala i taśmę o szerokości do 600 metrów do drukowania sporych ilości.

Ponieważ nasze drukarki są trwałe, dlatego zapewniamy im standardową dwuletnią ograniczoną gwarancję. Wydajny język programowania drukarki TSPL-EZ seria TTP-2410MT jest zaopatrzona w język sterowania drukarką TSPL-EZ, w pełni kompatybilny komplet charakterystycznych emulacji branżowych, w tym w językach trybu liniowego, Eltron® i Zebra® i będzie działał w wielu środowiskach informatycznych, takich jak Oracle, SAP, Unix, AS / 400, Windows, Stand Alone i dużo innych.

Druk przemysłowy Bezpieczeństwo pacjentów w służbie zdrowia Etykietowanie zgodności Praca w toku Realizacja zamówień Dystrybucja dostawa / odbiór Sprzedaż biletów Elektronika i etykietowanie biżuterii

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.