Menu

Epson TMC3500

Cechy produktu

  • Producent Epson 

Opis

Epson ColorWorks C3500 (dawna nazwa: Epson TM-C3500) to atramentowa drukarka biurkowa do drukowania kolorowych etykiet, metek i biletów. Urządzenie wyposażone jest w mechanizm drukujący (4 oddzielne wkłady atramentowe) zapewniający zadruk z szybkością do 103 mm/s oraz ekran LCD pokazujący poziom tuszu. Komfort wykorzystywania drukarki wyraźnie powiększa możliwośćobsługi drukarki od przodu i proste oprogramowanie konfiguracyjne. Zadruk etykiet przy użyciu Epson TM-C3500 cechuje wysoka jakość, odporność na ścieranie, zgubne działąnie wody i blaknięcie. Model przystosowany jest do druku na róznych materiałach eksploatacyjnych: papierze powlekanym (matowym i lśniącym), a także folii.

informacje techniczne:

- technologia druku: atramentowa
- Maksymalna szerokość druku: 104 mm
- prędkość wydruku: 103 mm/s na 360x360 dpi (szerokość druku 56 mm)
- Rozdzielczość: 720x360 dpi
- Interfejsy: Ethernet, USB
- Obsługiwane typy etykiet: etykieta ciągła, papier ciągły, etykieta cięta, papier z czarnym znacznikiem, etykieta z czarnym istotnikiem
- Temperatura pracy: od 10°C do 35°C
- Wilgotność: od 20% do 80%
- Kolor: biały
- wymiary: 310 x 283 x 261 mm
- Waga: 12 kg
- Gwarancja: 12 miesięcy

UWAGA: pewność jakości wydruku jedynie na oryginalnych etykietach producenta Epson – informację na temat listy przystępnych wykrojników uzyskać można poprzez kontakt z naszym działem handlowym.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.