Menu

Godex MX30

Cechy produktu

  • Producent Godex 

Opis

mobilny projekt drukarki Godex MX30i jest Twoim najlepszym przyjacielem w życiu mobilnym. przenośna drukarka GoDEX MX30 & MX30i jest zasilana baterią litowo-jonową zapewniającą dłuższy czas pracy, posiada także wodo-pyłową i oporną na uszkodzenia konstrukcję. MX30i wbudowany panel OLED do wyświetlania komunikatów. Kolekcja MX30 i MX30i posiada się w rolkach etykiet od 1,5" do 3", co jest potężnym narzędziem do zastosowań w handlu detalicznym/ magazynowaniu/wydruku biletów parkingowych. Główne zalety Godex MX30 Obsługuje mnóstwo szerokości i typów etykiet. Projekt instalacji etykiet Drop & Fit. Intuicyjny ekran OLED z 3 przyciskami. Oporny na wodę i kurz, spełniający normę IP54. Wszechstronne interfejsy z łącznością jednocześnie przewodową (RS232 i USB), jak i bezprzewodową (Bluetooth i Wi-Fi). Https://www.youtube.com/watch?v=SG_XRH_R2Zs

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.