Menu

Primera LX910e

Cechy produktu

  • Producent Primera 

Opis

Primera LX910e Kolorowa drukarka etykiet i tagów najbardziej progresywna i najistotniej profesjonalna kolorowa drukarka etykiet! LX910e to najszybsza i najwyższej jakości kolorowa drukarka etykiet, jaką kiedykolwiek opracowała producent Primera. Wykorzystuje w całości nową, termiczną głowicę drukującą o szczególnie obfitej obszerności, która została zaprojektowana od samego początku tak, by nie miała sobie równych pod względem sprawności. Dzięki LX910e szybko i prosto uzyskasz wszystkie niezbędne etykiety z fachową jakością druku na każdej etykiecie, bez poziomych pasów lub smug na całej długości wydruku. Dzięki LX910e Twoje możliwości wydruku etykiet są nieograniczone. Pozwala drukować tylko jedną lub tysiące etykiet naraz z identycznymi lub specyficznymi danymi na każdej etykiecie. Primera LX910e drukuje przy użyciu atramentu barwnikowego lub pigmentowego (dla większej trwałości wydruku) na tej samej drukarce, po prostu wymieniając wkład atramentowy. Atrament barwnikowy ma wyśmienite, żywe barwy do tworzenia przyciągających wzrok podstawowych etykiet na Twoje produkty. Atrament pigmentowy jest bardzo trwały do bardziej przemysłowych zastosowań. cechy modelu LX910e
  • spora szybkość drukowania - dzięki prędkości drukowania do 114 mm (4,5 ") na sekundę etykiety będą wytwarzane szybko i efektywnie.
  • najlepsza jakość druku - Jakość druku na LX910e jest najlepsza, jaką kiedykolwiek oferowaliśmy i prawdopodobnie najlepsza, jaką kiedykolwiek odnajdziesz. Odważ się porównać! Uzyskaj identyczne próbki z każdej rozważanej drukarki. Sprzedawanie produktów jest widocznie łatwiejsze, gdy masz najszczególniej profesjonalnie wyglądające etykiety!
  • System podwójnego atramentu - drukuj atramentem barwnikowym, by uzyskać najmocniej kolorowe i żywe etykiety. Wymień uniwersalny wkład atramentowy w ciągu 2-3 sekund i drukuj atramentem pigmentowym, żeby uzyskać najmocniej trwałe etykiety do drukarek atramentowych.
  • Pojedynczy wkład atramentowy - Zupełnie nowa, wysoce progresywna technika atramentu wykorzystywana w urządzeniu LX910e jest unikatowa w branży. Wymaga tylko jednego wkładu atramentowego, aby zapewnić niesamowite, najlepsze w swej klasie rezultaty. Sekret tkwi w dyszach. Krople atramentu są wystrzeliwane tak dokładnie, iż nie ma absolutnie potrzeby używania osobnego wkładu z czarnym atramentem. Powstała „procesowa" czerń jest wyjątkowa. Nie kosztuje też więcej aniżeli obsługa uzupełniającego czarnego wkładu atramentowego. Dzięki LX910e masz tylko jeden numer SKU atramentu, który możesz śledzić - bez pogorszenia wyników.
  • solidna metalowa obudowa - LX910e jest dostarczany z metalową obudową malowaną proszkowo, która przez mnóstwo lat posiadała atesty w obszarach o podwyższonych przepisach bezpieczeństwa. Nad wyraz nadaje się do używania w inżynierii mechanicznej i zakładowej lub gdy wymagane jest ekranowanie elektromagnetyczne (EMC).

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.