Menu

Przenośna drukarka kodów kreskowych Zebra QLn420

Cechy produktu

  • Producent Zebra 

Opis

Wśród najnowocześniejszych i najmocniej użytecznych rozwiązań proponowanych przez naszą producenta znajdują się także mobilne drukarki etykietZebra QLN420, które pozwalają na drukowanie rozmaitego rodzaju etykiet i znajdują użycie w wielu branżach. Drukarki Zebra QLN420 działają w oparciu o technikę druku cieplnego. Drukarki zezwalają na drukowanie w dowolnym miejscu i znamionują się wzmocnioną obudową.

Drukarka etykiet Zebra QLN420

Drukarki Zebra QLN420 to mobilne urządzenia w termicznej technologii druku o rozdzielczości 203 dpi. Modele mają mocną, umocnioną konstrukcję co sprawia, iż są niepodatne na upadki z wysokości do 1,8 m oraz można je wyposażyć w stację dokującą do wózków widłowych. Dzięki tym cechom przenośne drukarki nieprzeciętnie sprawdzają się w środowisku magazynowym. Jesteśmy pewni,produkt stanie na wysokości zadania każdego Klienta.

poręczne drukarki Zebra QLN420

przenośne drukarki etykiet QLN420 to nad wyraz użyteczne modele drukarek przenośnych Zebry. Urządzenia mają 128 MB pamięci RAM, a także 256 MB Flash. Niewiele znacząca szerokość etykiety do zadrukowania to 51 mm, a maksymalna to 112 mm. Maksymalna średnica zewnętrznej rolki to 66 mm. Urządzenia cechuje także stosunkowo wysoka szybkość przetwarzania, a także skuteczność. Obfity dobór dostępnych akcesoriów powoduje, iż drukarki są stanowczo komfortowe w użyciu i mogą zostać dopasowane do potrzeb Klientów.

przenośne drukarki etykiet do rozmaitych zastosowań

Drukarki Zebra QLN420 można zjednoczyć do sieci bezprzewodowej przy pomocy portu Ethernet dzięki temu osiągalne jest nieskomplikowane zdalne zarządzanie. Wzmocniona budowa drukarek i najwyższej klasy materiały zastosowane w ich budowie powodują, iż drukarki znajdują szereg wyjątkowo różnorodnych zastosowań.

mobilne drukarki etykiet obsługujące środowisko Link-OS

Rozwiązania zaprojektowane przez markę Zebra w dodatku rozszerzają produktywność drukarek. Niektóre modele QLN420 wyposażone są w możliwość obsługi środowiska Link-OS w związku z czym umożliwiają łatwość integracji, zarzadzanie i konserwację. Dodatkowo zaimplementowane funkcje progresywnego poziomu łączności w połączeniu z szybkim przesyłaniem danych i sporym zasięgiem definitywnie wyróżniają te modele.

nieznaczne urządzenie – szeroki wachlarz zastosowań

przenośna drukarka etykiet Zebra QLN420 to szczególnie praktyczne urządzenie, które znajduje szereg zastosowań. Modele QLN420 są zoptymalizowane głównie pod katem nad wyraz intensywnej eksploatacji dlatego znajdą wykorzystanie nad wyraz w sektorze produkcji, transporcie, branżach związanych z handlem detalicznym czy szeroko rozumianą turystyką.

marka nie dołącza do drukarki materiałów eksploatacyjnych. Etykiety należy zamówić oddzielnie. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą https://www.4labels.pl/etykiety-i-tasmy.html. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.