Menu

TSC Alpha 3R

Cechy produktu

  • Producent TSC 

Opis

Uprość codzienne zapotrzebowania związane z drukiem mobilnym Ciesz się reputacją TSC w zakresie ekonomicznych i trwałych drukarek etykiet z ekonomiczną drukarką Alpha-3R. Alpha-3R to komfortowa, lekka drukarka, która może pracować z dowolną aplikacją do drukowania mobilnego, gdzie Ci trzeba szybkich, prostych rachunków / etykiet na żądanie. Nasza Alpha-3R została zaprojektowana z myślą o minimalistycznej żywotności, wewnątrz obudowy ochronnej o stopniu ochrony IP54, niepodatnej na kurz i wodę, a jej gumowa kompozycja pozwala na przygotowanie do upadku z wysokości pięciu stóp i drukowania. Te nieznaczne i lekkie drukarki można komfortowo nosić na całkowitą zmianę, bez zakłócania zadań użytkownika. Użyj USB albo opcjonalnie Bluetooth®, 802.11 a / b / g / n Wireless lub Serial,zbratać się z komputerem przenośnym, a choćby smartfonem i wyświetlać czytelne, przystępne do odczytania pokwitowania / etykiety godzinę po godzinie. Bezpośrednie dostawy magazynowe (DSD) Naprawa / instalacja w terenie przenośny punkt sprzedaży Cytaty parkingowe mobilne bilety Pokładowe bilety na transport Rachunek za media / odczyt licznika

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.