Menu

TSC DA 220

Cechy produktu

  • Producent TSC 

Opis

kolekcja bezpośrednich drukarek termicznych DA210 / DA220 jest genialna dla szerokiej gamy zastosowań, w tym oznakowania produktów, punktów sprzedaży, sprzedaży detalicznej, niewielkich biur, etykiet wysyłkowych i innych zastosowań etykietowania i etykiet w najlepszej cenie w dowolnym miejscu.

kolekcja DA210 / DA220 to doskonałe połączenie przystępności cenowej z trwałym i niezawodnym wzornictwem. Kosztem, którego nie można pokonać, kolekcja DA200 oferuje rozdzielczość druku 203 i 300 punktów na cal przy szybkości drukowania do 6 cali na sekundę.

wielki, 60-watowy zasilacz zagwarantuje wysokiej jakości drukowane etykiety, choćby przy najszybszych prędkościach drukowania. Przystępne 4 modele linia DA210 / DA220 składa się z 4 modeli zaprojektowanych tak, żeby zapewnić odpowiednie dobranie do aplikacji.

Wszystkie cztery modele obsługują rolki o średnicy do 5 "OD z bezpośrednimi etykietami termicznymi i zezwalają na drukowanie wyraźnych, czystych kodów kreskowych, grafiki i tekstu z szybkością do 6 cali na sekundę.

Niedrogie Niedrogie modele DA210 i DA310 są wycenione w dobry sposób i posiadają funkcje potrzebne do większości podstawowych potrzeb drukowania etykiet przy użyciu interfejsu USB 2.0 lub opcjonalnego interfejsu Bluetooth.

Komunikacja bezprzewodowa i hardwire Ci potrzeba więcej mocy komunikacyjnej? Modele DA220 i DA320 mają więcej pamięci i obsługują każdą opcję komunikacji, która może być konieczna, w tym szeregowy RS-232, Ethernet, host USB, wewnętrzny bezprzewodowy 802.11 a / b / g / n albo wewnętrzny Bluetooth.

Emulacje i więcej DA220 / DA230 ma dużo pamięci z 128 MB pamięci flash i 64 MB pamięci DRAM, która może być używana do prostego przechowywania czcionek, międzynarodowych zestawów znaków i grafiki, i obsługuje "zaraz po wyjęciu z pudełka" w pełni zgodny pakiet standardów emulacje przemysłowe, w tym języki trybu liniowego, Eltron®, Zebra® i Datamax, ułatwiające podmianę starego zainstalowanego sprzętu.

Łatwe ładowanie aby ułatwić ładowanie, kolekcja DA210 / DA220 wykorzystuje przyjazną dla użytkownika obudowę z podwójnymi ściankami z dużą, pięciocalową (zewnętrzną średnicą), środkową ścianą nośną. Sprężynowy uchwyt rolki etykiet usprawnia ładowanie.

Rozpoznawanie górnej części - przez lukę, czarny znak lub wycięcie - jest standardem. Drukarka jest na dodatek zaopatrzona w czujnik otwarcia głowy. Drukarki wyśmienicie nadają się do szerokiej gamy zastosowań, w tym do oznaczania produktów, punktów sprzedaży, sprzedaży detalicznej, małych biur, etykiet wysyłkowych i innych zastosowań etykietowania i etykiet w najkorzystniejszej cenie w dowolnym miejscu.

znikoma przesyłka kurierska Adres e-mail i etykiety routingu przesyłka i odbiór Rozrywka i sprzedaż biletów Detaliczny punkt sprzedaży Etykietowanie folderów plików

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.