Menu

TSC TDM-20

Cechy produktu

  • Producent TSC 

Opis

Wytrzymała kompozycja rozmiaru dłoni seria TDM została poddana próbie spadowej 1,8 m bez pokrywy ochronnej/2,5 m z obudową ochronną, jak jeszcze zgodnie z wojskową normą MIL-STD-810G dotyczącą prób spadowych. Też klasę oporności na kurz i wodę IP54 z opcjonalną obudową ochronną. Wsparcie dla różnorodnych szerokości mediów linia TDM może obsługiwać nośniki, w tym paragony, wybrane etykiety, druk bez podkładu itp. Komponent dystansowy do nośników jest prosty w konstrukcji i zezwala na użytkowanie nośników o określonej szerokości. Samodiagnostyczny mechanizm pielęgnacyjny TPH Mechanizm pielęgnacyjny TSC TPH oferuje progresywny poziom automatycznego wykrywania, gwarantujący stan techniczny głowicy drukującej w czasie rzeczywistym. Dzięki skanowaniu i wykrywaniu złych punktów podczas całego procesu drukowania, udowodniono, iż stabilizuje on wysoką jakość wydruków i minimalizuje marnotrawstwo tworzyw eksploatacyjnych, gwarantując maksymalną opłacalność. Zintegrowany zestaw oprogramowania TSC oferuje nowoczesny zestaw oprogramowania zawierający użyteczne rozwiązania skutecznie wspierające linię TDM w wytwarzaniu niestandardowych etykiet z różnych platform. OPOS dla aplikacji POS Kompatybilny z językami drukarek CPCL i ESC-POS Nowy opracowany iOS i Android APP pozwala na: za pomocą konfiguracji przenośnej, pracownicy/użytkownicy mogą zmaksymalizować wygodę ustawiania drukarki/ sprawdzania stanu/rozwiązywania problemów w dowolnym miejscu i czasie. Web print pozwala na bezpośrednie drukowanie z aplikacji opartych na oglądarce Łączność wielokrotna linia TDM obsługuje USB2.0 + MFi Bluetooth 5.0 + pasywny tag NFC albo USB2.0 + 802.11 a/b/g/n Wi-Fi z pasywnym tagiem Bluetooth 4.2+ NFC. Pasywny znacznik NFC dla Bluetooth może się zintegrować za pomocą jednego dotknięcia.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.