Menu

TSC TDP-225

Cechy produktu

  • Producent TSC 

Opis

Zbudowana w oparciu o odporność TSC, niezawodność i zaangażowanie w innowację, dwu-formatowa drukarka termiczna z linii TDP-225 ma kompaktową konstrukcję i produktywny silnik, dzięki temu znakomicie nadaje się do wielu zastosowań w zakresie etykietowania produktów dla służby zdrowia, handlu detalicznego i etykietowania.

Drukarka TDP-225 drukuje z szybkością 5 obrazów / s i jest pierwszą niedrogą, niedrogą, kompaktową 2-calową drukarką biurkową, oferującą opcjonalny ekran LCD do nieskomplikowanego śledzenia statusu zadania drukowania.

Inne mocne strony to niedrogi wewnętrzny adapter Ethernet do nieskomplikowanej integracji z sieciami i opcjonalna klawiatura do drukowania etykiet w sytuacjach samodzielnych albo przestojów. Przystępny jest również model TDP-324 o rozdzielczości druku 300 dpi o wysokiej rozdzielczości i prędkości drukowania 4 cale na sekundę.

Zaprojektowany bez żadnych części, kompaktowa linia TDP-225 mieści się w ciasnych przestrzeniach i obsługuje pokaźny zakres zastosowań. Również przychylną dla użytkownika obudowę, która pozwala użytkownikom po prostu otworzyć pokrywę i upuścić etykiety do 5-calowej wnęki na nośniki ze sprężyną.

Górne wykrywanie przy pomocy szczeliny, czarnego znaku albo nacięcia jest standardem, a detektor czarnego znaku jest w całości regulowany z boku na bok. Dzięki lepszej elektronice, kolekcja TDP-225 oferuje procesor 200 MHz, charakterystyczną pamięć 4 MB Flash, 8 MB SDRAM i gniazdo powiększeń microSD, które rozszerza pamięć Flash do 4 GB.

Drukarka obsługuje standardowe emulacje w branży, w tym języki Eltron® i Zebra®. Tagi biżuterii Punkt sprzedaży detalicznej Etykietowanie na półkach Oznaczenie produktu Oznakowanie próbek zdrowotnych Monitorowanie pacjenta w zakresie opieki zdrowotnej Zarządzanie zapasami i zasobami Mailing w śladowym biurze lub w domu dostawa  Etykietowanie folderów plików

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.