Menu

TSC TDP-244

Cechy produktu

  • Producent TSC 

Opis

TSC z przyjemnością pokazuje bezpośrednią drukarkę termiczną TDP-244. W typowej stylistyce TSC, TDP-244 proponuje nadzwyczajne połączenie ultra niskich kosztów z trwałą i bezawaryjną konstrukcją. TSC jest liderem w dziedzinie 4-calowych drukowych cieplnych drukarek biurkowych od czasu wprowadzenia najlepiej sprzedającego się modelu TDP-245 w 2002 roku. TDP-244 to nowa ekonomiczna wersja sprawdzonej architektury TDP-245, która ma zainstalowaną bazę ponad 100 000 drukarek. Nowa drukarka TDP-244 ma rozdzielczość 203 DPI, prędkość druku do 4 cali na sekundę i szybką łączność USB 2.0. Obfity, 60-watowy zasilacz zapewnia wysokiej jakości drukowane etykiety. TDP-244 to wyśmienita drukarka do znakowania produktów, wysyłki, sprzedaży detalicznej i innych zastosowań etykietowania w najkorzystniejszej cenie w dowolnym miejscu. By ułatwić ładowanie, TDP-244 wykorzystuje przychylną dla użytkownika dwuścienną obudowę z dużą, pięciocalową (zewnętrzną średnicą), środkową stroną nośnika. Rozpoznanie górnej części - poprzez szczelinę, czarną kreskę albo wycięcie - jest standardowe i całkowicie regulowane z boku na bok. Jest także wyekwipowany w detektor otwarcia głowy. TDP-244 ma dużo pamięci z 8 MB pamięci DRAM i 4 MB FLASH, która może być wykorzystywana do prostego przechowywania czcionek, międzynarodowych zestawów znaków i grafiki, i obsługuje "zaraz po wyjęciu z pudełka" w pełni kompatybilny komplet typowej branży emulacje, w tym języki Eltron® i Zebra®, co upraszcza zamianę starego zainstalowanego sprzętu. Mailing w niedużym biurze lub w domu Zarządzanie zapasami i zasobami Oznaczenie towaru wysyłka  Etykietowanie folderów plików Detaliczny punkt sprzedaży Etykietowanie na półkach Oznakowanie próbek zdrowotnych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.