Menu

TSC TDP-345

Cechy produktu

  • Producent TSC 

Opis

Drukarki termiczne z serii TDP-247 oferują najkorzystniejszą w swej klasie szybkość i wysoką rozdzielczość oraz wytrzymałą, niezawodną konstrukcję, która stała się znakiem rozpoznawczym rodziny drukarek TSC. Linia TDP-247 ma dwa prędkie modele - TDP-247 i TDP-345 - oba rewelacyjnie nadają się do oznaczania produktów, wysyłek, sprzedaży detalicznej i innych zastosowań etykietujących. TDP-247 może drukować etykiety 203 dpi o szerokości 20 cm z prędkością do 7 cali na sekundę. Drukarka TDP-345 oferuje druk w wysokiej rozdzielczości 300 dpi z prędkością do 5 cali na sekundę. Oba modele są standardowo wyekwipowane w złącza USB, równoległe i szeregowe. Inne opcje obejmują wewnętrzny interfejs Ethernet, który usprawnia integrację sieci, wycinarki etykiet i klawiaturę do drukowania etykiet w sytuacjach samodzielnych lub przestojów. Ze względu na kompaktową konstrukcję drukarki kolekcji TDP-247 doskonale nadają się do przeróżnych zastosowań, dostosowując się łatwo do ciasnych przestrzeni roboczych, które nieraz są zbyt znikome dla obszerniejszych drukarek etykiet. Oba modele są wyekwipowane w przyjazną dla użytkownika konstrukcję z klapką, która pozwala użytkownikom po prostu otworzyć pokrywę i upuścić etykiety w centralnie umieszczonym schowku. Górne wykrywanie przez szczelinę, czarną kreskę albo wycięcie jest standardem i w całości dostosowywane z boku na bok. Linia TDP-247 jest zaopatrzona w efektywny procesor 200 MHz, 4 MB pamięci Flash, 8 MB pamięci SDRAM i gniazdo rozszerzenia pamięci SD, które rozszerza pamięć flash do 4 GB. Oba modele obsługują charakterystyczne emulacje branżowe od razu po wyjęciu z pudełka, w tym języki drukarek Eltron® i Zebra®. Mailing w niewielkim biurze / Home Office Oznaczenie towaru Aplikacje druku i grafiki o wysokiej rozdzielczości Etykietowanie folderów plików Detaliczny punkt sprzedaży Etykietowanie na półkach Oznakowanie próbek zdrowotnych Zarządzanie zapasami i zasobami dostawa 

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.