Menu

TSC TTP-2410MT

Cechy produktu

  • Producent TSC 

Opis

Drukarka TTP-2410MT to najistotniej znaczące poprawę w historii platformy TTP-2410M. Kolekcja TTP-2410MT jest wyposażona w głowicę drukującą o wysokiej technologii, nowy procesor, który jest szybszy, a wszyscy konsumenci pamięci będą musieli drukować etykiety o wysokiej jakości z największą szybkością.

Poprawiona jakość druku kolekcja TTP-2410MT cechuje się najkorzystniejszą jakością druku, jaką TSC kiedykolwiek oferowała w drukarce średniotonowej dzięki nowej technice głowicy drukującej w połączeniu z szybszymi procesorami i ulepszonym oprogramowaniem sprzętowym.

Nazywamy się udoskonaloną jakością druku "Thermal Smart Control", która śledzi i dokładnie oblicza czas nagrzewania każdego piksela, żeby zapewnić dokładne, wyraźne i wyraźne etykiety za każdym razem, niezależnie od tego, czy drukujesz jedną etykietę na raz, czy tysiące etykiet w partia.

Wysoka produktywność, więcej pamięci w porównaniu do swojego poprzednika, TTP-2410MT jest szybszy, działa z prędkością 14 cali na sekundę i ma rozszerzoną pamięć 128 MB pamięci flash i 128 MB pamięci SDRAM.

Wewnętrzna sieć Ethernet, USB 2.0, host USB, interfejsy równoległe i szeregowe są standardem. Barwny dobór Nowa linia TTP-2410MT jest zaopatrzona w kolorowy 4,3-calowy, barwny wyświetlacz dotykowy z przychylnym dla użytkownika, przyjaznym dla użytkownika układem sterowania, gwarantującym prostą konfigurację drukarki i status zadania.

sporo rozwiązań dla szerokiej gamy aplikacji kolekcja TTP-2410MT może drukować na szerokiej gamie etykiet, począwszy od bezpieczeństwa pacjentów, elektroniki i etykietowania biżuterii, a skończywszy na etykietach wysyłkowych i dystrybucyjnych, dzięki temu doskonale nadaje się do druku przemysłowego.

dostępne są trzy modele z nową serią TTP-2410MT. TTP-2410MT drukuje przy 203 dpi z prędkością do czternastu cali na sekundę, TTP-346MT oferuje rozdzielczość 300 dpi przy prędkościach do 10 cali na sekundę, a TTP-644MT ma rozdzielczość 600 dpi, co czyni go rewelacyjnym do drukowania nad wyraz niewiele znaczące kody kreskowe 2D, grafika, śladowy druk i inne obrazy o szczególnie wysokiej rozdzielczości.

Załadowany ze standardowymi funkcjami linia TTP-2410MT ma nieelastyczną, pełną odlewaną aluminiową ramę zaprojektowaną do pracy w nieprzystępnych warunkach i obsługuje dużą rolkę etykiet o średnicy zewnętrznej 8,2 cala i taśmę o szerokości do 600 metrów do drukowania wielkich ilości.

Ponieważ nasze drukarki są trwałe, dlatego zapewniamy im standardową dwuletnią ograniczoną gwarancję. Sprawny język programowania drukarki TSPL-EZ seria TTP-2410MT jest zaopatrzona w język sterowania drukarką TSPL-EZ, w pełni kompatybilny komplet typowych emulacji branżowych, w tym w językach trybu liniowego, Eltron® i Zebra® i będzie działał w wielu środowiskach informatycznych, takich jak Oracle, SAP, Unix, AS / 400, Windows, Stand Alone i mnóstwo innych.

Druk przemysłowy Bezpieczeństwo pacjentów w służbie zdrowia Etykietowanie zgodności Praca w toku Realizacja zamówień Dystrybucja dostawa / odbiór Sprzedaż biletów Elektronika i etykietowanie biżuterii

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.