Menu

TSC TTP-246M

Cechy produktu

  • Producent TSC 

Opis

Wśród pionierskich i najszczególniej funkcjonalnych rozwiązań oferowanych poprzez naszą firmę znajdują się także efektywne i równocześnie ekonomiczne drukarki półprzemysłowe TSC TTP-246M Pro, które zezwalają na wydajne drukowanie kodów kreskowych. Solidna obudowa drukarek TSC TTP sprawia, że mogą one pracować bezustannie nie tylko w nieprzystępnych warunkach przemysłowych, ale także produkcyjnych czy logistycznych.

Ekonomiczne drukarka półprzemysłowa TSC TTP-246M Pro

Drukarki TSC TTP-246M Pro to nad wyraz poręczne urządzenia, które wydajne drukowanie kodów kreskowych. Drukarki działają w oparciu o technologię druku termicznego i termotransferowego i z pewnością sprostają oczekiwaniom choćby najmocniej wymagających klientów. Ze względu na ergonomiczną budowę działania związane z konserwacją i serwisowaniem drukarek są niezwykle proste. Jesteśmy pewni,towar stanie na wysokości zadania każdego Klienta.

poręczne drukarki półprzemysłowe

Drukarki TSC TTP-246M Pro to wszechstronne, skuteczne i półprzemysłowe drukarki kodów kreskowych wyprodukowane z myślą o druku wielkich nakładów i obciążeń. Prosta, potężna metalowa kompozycja powoduje, że urządzenia są niepodatne na uszkodzenia i bezawaryjne w każdych, choćby szczególnie skomplikowanych warunkach. Aluminiowy moduł drukujący dodatkowo wzmacnia całą konstrukcję i udoskonala jakość drukowania. Dzięki poręcznej budowie i szeregu funkcji drukarki znajdują szereg zastosowań.

Drukarki półprzemysłowe do rozmaitych zastosowań

Drukarki TSC TTP-246M Pro zostały wyposażone w 32-bitowy procesor RISC, pamięć 8 MB SDRAM, 4 MB Flash, pokaźny wyświetlacz LCD (6 przycisków), które razem zapewniają szybką i bezproblemową pracę. W standardzie TTP-246M posiada interfejsy Ethernet, USB, RS i Centronics oraz zaimplementowaną emulację języków Eltron i Zebra. Wielość funkcji i możliwość zakupu dodatkowych akcesoriów powoduje, iż drukarki to niezwykle poręczne urządzenia.

Drukarki półprzemysłowe z wieloma funkcjami

Rozwiązania zaprojektowane w drukarkach TSC TTP-246M Pro w dodatku powiększają skuteczność drukarek. Te ekonomiczne modele są przeznaczone do wielkich obciążeń druku z prędkością do 203 mm/s. Konkretna konstrukcja: podstawa i szkielet odlane z aluminium zamknięte w metalowej obudowie trwałość i niezawodność. W drukarkach można używać kalki o długości aż 600m.

ergonomiczne urządzenie – szeroki wachlarz zastosowań

stanowczo ekonomiczna drukarka półprzemysłowa TSC TTP-246M Pro to nad wyraz ergonomiczne urządzenie, które ma mnóstwo różnych zastosowań. Modele ekonomiczne są wyjątkowo wygodne jeśli chodzi o eksploatację. Urządzenia znajdą zastosowanie nad wyraz w sektorze związanym z zarządzaniem magazynami, produkcją, logistyką czy handlem.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.