Menu

TSC TX 600

Cechy produktu

  • Producent TSC 

Opis

TSC TX600, RS232, USB, LAN, wyświetlaczHIGH PERFORMANCE dla nowej generacjiTX600 to seria drukarek termotransferowych kodów kreskowych. Obsługuje więcej aplikacji drukowania niż jakakolwiek inna drukarka w swojej klasie.

Z trzech przystępnych modeli, cztery cale szerokości Series TX200 może zająć wszystko z obszerniejszą pojemnością 4x6 etykiet wysyłkowych, wyższą rozdzielczość oznakowanie produktów i rozwiązań graficznych do wysokiej rozdzielczości etykiet stosowanych w aplikacjach znakowania elektroniki.

Modele z tej serii TX600 obejmują:TX200 - 203 dpi rozdzielczość druku z szybkością do 8 cali na sekundę TX300 - 300 dpi rozdzielczość druku z prędkością do 6 cali na sekundę TX600 - 600 dpi drukarek wyposażony precyzyjnej kalibracji i rejestracji wymagane do drukowania etykiet najmniejszeSeria TX600 jest zwieńczeniem 23 lat projektowania najlepiej sprzedających się wysoką wydajność i trwałe drukarkach biurowych.

W drukarkce można użyć dużą 300 metrową taśmą,na rdzeniu jednego cala, który pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Budowa drukarki posiada wytrzymałą konstrukcję podwójnej ścianki, która jest mocniejsza i trwalsza w sytuacji innych mechanizmów transferu cieplnego na rynku.

Jej silny silnik jest wystarczająco silne, by obsłużyć 300-metrową taśmę.standardowe interfejsy to USB 2.0, USB-Host, 10/100 Mbps Ethernet LAN i połączenia szeregowego. Opcjonalne interfejsy komunikacyjne obejmują Bluetooth, 802.11b / g / n WiFi i Centronic równolegle.

Opcje drukarki zawierają jasny, barwny ekran LCD, etykieta skórkę i aktualnie, i nóż. Podobnie jak w sytuacji wszelkich drukarek TSC Series TX600 zaopatrzony języka sterowania drukarki TSPL-EZ ™, która jest w pełni kompatybilny z innymi językami drukarki TSC, przy jednoczesnym wspieraniu TPLE (Tłumaczenie Język drukarki Eltron®) i TPLZ (Tłumaczenie Język drukarki Zebra®).

Języki samoczynnie odczytać i przetłumaczyć format każdej etykiecie, ponieważ jest wysyłany do drukarki.TSPL-EZ ™ jeszcze wewnętrzne skalowalnych czcionek True Type (oparte na silniku czcionki Monotype®), które przeważnie znajdują się tylko w droższych drukarkachCechy artykułu:-Do 203 mm (8 ") na sekundę.szybkość drukowania-128 MB pamięci flash i 128 MB pamięci SDRAM-zwiększenie pamięci Flash microSD o pojemności do 32 GB-przychylny dla użytkownika konstrukcja z klapką-Serial, wewnętrzny Ethernet LAN, typowy interfejs hosta USB 2.0 & USB-3,5 "barwny wyświetlacz LCD (kanon TX600, opcjonalnie dla TX200 i TX300)-Zdolność etykiety do 127 mm (5 ") OD-objętość Ribbon do 300 m (984 ')-firmware TSPL-EZ ™ dla plug-n-play łatwością-Opcjonalny moduł peel-off, moduł kuter, zewnętrzny moduł Bluetooth, zewnętrzne 802.11 b / g / n, moduł bezprzewodowy, stand-alone klawiatury -ENERGY STAR®Aplikacje:-Biuro biznesowe-Znakowanie wyrobów-zgodność etykietowania-Śledzenie zasobów-Zarządzanie dokumentami-Okres etykietowania-przesyłka / odbiór-Oznakowanie Specimen-Kontrola ekwipunku...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.