Menu

Zebra 140 Xi4

Cechy produktu

  • Producent Zebra 

Opis

Drukarka Zebra 140Xi4 to jedna z najszybszych drukarek serii Xi drukująca z prędkością do 356 mm/sek. Z powodu wysokiej efektywności i potężnej konstrukcji model ten nadzwyczajny jest do całodobowego, wysokonakładowego druku. Model proponuje system wczesnego ostrzegania o konieczności serwisowania głowicy drukującej i zmiany nośnika i funkcję zdalnego zarządzania drukarkami przez skategoryzowanet Bridge Enterprise. Wyposażenie drukarki spełnia kryteria rozmaitego rodzaju sieci - obfitych, śladowych, przewodowych i bezprzewodowych. Urządzenie posiada stalową obudowę oraz wysokiej jakości mechanizm drukujący.

Przemysłowa drukarka etykiet Zebra 140Xi4

Drukarka Zebra 140Xi4 zagwarantuje druk w trybie 24-godzinnym 7 dni w tygodniu (brak ograniczenia liczby etykiet dziennie), pozwala na drukowanie na każdego rodzaju nośnikach (od papieru po specjalistyczne etykiety i metki), drukowanie wysokonakładowe, a także gwarantuje obfity dobór interfejsów. Drukarka posiada możliwość rozbudowy o funkcję RFID.

poręczne przemysłowe drukarki etykiet

Wytrzymałe i niezawodne drukarki z linii Xi znakomite połączenie wydajności i funkcjonalności i są specjalnie zoptymalizowane do druku wysokonakładowego. Kolekcja drukarek Zebra Xi proponuje legendarną trwałość, nieprzeciętną jakość druku, dużą przepustowość, długi okres eksploatacji i niespotykaną bezusterkowość w wymagających wykorzystaniach. Atrybuty te przekładają się na niski całkowity koszt posiadania i dlatego jest to wspaniały dobór i mądra inwestycja dla firm potrzebujących wysokonakładowego albo specjalistycznego druku etykiet.

Przemysłowe drukarki etykiet - zastosowanie

Model 140Xi4 nadaje się świetnie do zastosowań w firmach spedycyjnych, magazynowych i produkcyjnych. Zapewnia czysty i wyraźny druk wysokiej jakości na drobnych etykietach produktowych. Oferuje niesłychaną precyzję druku kodów kreskowych, tekstu i grafiki na nieznacznej powierzchni etykiet. Jest to doskonała drukarka dla użytkowników wymagających najwyższej rozdzielczości i gęstości – do etykietowania komponentów elektronicznych, podzespołów telekomunikacyjnych, maszyn medycznych, fiolek farmaceutycznych itd.

użyteczne urządzenia – duży wachlarz zastosowań

Przemysłowa drukarka etykiet Zebra 140Xi4 to wyjątkowo użyteczne urządzenie, które ma niemało przeróżnych zastosowań. Model zoptymalizowany w głównej mierze pod kątem połączenia funkcjonalności i interesującej ceny. Urządzenia znajdują wykorzystanie stanowczo w sektorze związanym z przemysłem, handlem czy transportem.

producent nie dołącza do drukarki materiałów eksploatacyjnych. Etykiety, a także taśmy termotransferowe należy zamówić oddzielnie. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą https://www.4labels.pl/etykiety-i-tasmy.html. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.