Menu

Zebra IMZ220

Cechy produktu

  • Producent Zebra 

Opis

mobilna drukarka etykiet Zebra iMZ220 Biznes staje się dziś bardziej przenośny niżeli kiedykolwiek wcześniej, więc przygotowanie się jest potrzebne, aby dotrzymać kroku czasom. Dzięki mobilnej drukarce etykiet Zebra iMZ220 można błyskawicznie i z łatwością wydrukować paragon dla klienta korzystającego z urządzenia przenośnego. Najlepsze w tej drukarce paragonów jest to, iż jest ona kompatybilna z niemal wszystkimi mobilnymi systemami operacyjnymi w celu zaspokojenia potrzeb biznesowych. Pracownicy mogą prosto i komfortowo nosić drukarkę przez cały dzień, nie wchodząc sobie w drogę. Ma około 3" szerokości i 5" wysokości i 2" głębokości i waży mniej niżeli 1 funt. Drukarka etykiet i paragonów Zebra iMZ220 może być wykorzystywana w handlu detalicznym, hotelarstwie, usługach terenowych albo w bezpośrednich dostawach w celu szybkiego zakończenia transakcji i skrócenia czasu realizacji zamówień. Użytkownicy docenią łatwość obsługi drukarki paragonów Zebra iMZ220 z przeładowaniem przy pomocy jednego przycisku. Dodatkowo, drukarka wyposażona jest w prędki procesor i obsługę dwóch pasm, dzięki temu może bezbłędnie pracować w zatłoczonych sieciach bezprzewodowych, które są powszechne w środowiskach handlowych. Gdy urządzenie nie jest użytkowane, wystarczy wykorzystać zasilacza sieciowego, żeby podłączyć je do sieci i naładować pomiędzy kolejnymi wykorzystaniami. Niektóre funkcje techniczne drukarki paragonów Zebra iMZ220 to m.in: Obsługuje łączność Bluetooth z platformami Apple iOS, Android, Windows Mobile i BlackBerry. 802.11n opcja z obsługą dwóch pasm (2,4 GHz-802.11b/g/n i 5 GHz-802.11a/n) Ekonomiczna alternatywa dla konwencjonalnej drukarki paragonów Złącze USB prosty w użyciu i wygodny w noszeniu. Prędkość drukowania do 4" na sekundę 128 MB pamięci Flash Stopień ochrony IP42 dla wytrzymałości na kurz i wodę Każda firma, która chce rozszerzyć produktywność swoich transakcji i skrócić czas oczekiwania klientów, skorzystałaby z wygodnej opcji mobilnej drukarki paragonów Zebra MZ.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.