Menu

Zebra IMZ320

Cechy produktu

  • Producent Zebra 

Opis

małe drukarki przenośne zdobyły uznanie klientów dzięki kompaktowym rozmiarom i wielu niebanalnym funkcjonalnościom. Drukarki przenośne firmy Zebra wyróżniają się także ciekawym designem i łatwością obsługi.

Zebra iMZ320 – innowacyjna drukarka mobilna

nowoczesne, estetyczne wzornictwo w połączeniu z lekką i funkcjonalną konstrukcją pokrywy stanowi dużą zaletę drukarki Zebra iMZ series. Korzystanie z urządzenia w miejscu, które wymaga ciągłego stania i trzymania drukarki w rękach nie jest uciążliwe. Problemu nie stanowi ponadto przenoszenie sprzętu z miejsca na miejsce. Drukarka waży skrupulatnie 340 g, a jej wymiary to 104 x 135 x 57 mm.

Zebra iMZ320 posiada normę szczelności IP42 i jest oporna na upadki z wysokości wynoszącej do 1,5 m, co w sytuacji urządzeń przenośnych, w obszernym stopniu na takie upadki narażonych, ma niebagatelne znaczenie.

Wysoki poziom funkcjonalności

mobilna drukarka etykiet została zaprojektowana z myślą o stanowiskach pracy wymagających stałego kontaktu z klientem. Urządzenie dobrze znosi wielogodzinną pracę, dlatego sprawdza się podczas rozmaitego typu festynów, targów i pokazów – pozwala na wydruk wielu łatwych biletów, wejściówek, prostych paragonów i rachunków, a głównie kodów kreskowych 1D i 2D.

spore wykorzystania drukarki Zebra iMZ320

Model iMZ320 dostosowany został do drukowania łatwych etykiet. Znajduje wykorzystanie w biurach i urzędach, w których zachodzi potrzeba znakowania segregatorów i skoroszytów z dokumentami, w niewielkich bibliotekach i antykwariatach, w obiektach gastronomicznych i wielu innych. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie korzystanie ze sprzętu stacjonarnego jest niemożliwe bądź byłoby w jakimś stopniu uciążliwe.

atrybuty techniczne drukarki Zebra

Mimo niepozornego wyglądu, drukarka umożliwia uzyskanie wysokiej jakości wydruków w zadowalającym czasie. Maksymalna szybkość wydruku wynosi 102 mm/s, zaś rozdzielczość drukowania to 203dpi. W drukarce wykorzystuje się papier cieplny. Dopuszczalna średnica rolki waha się w granicach 10,2 - 19,0 mm.

Drukarka współpracuje z większością najpopularniejszych systemów operacyjnych, w tym Apple IOS, Android i Windows. Jeśli chodzi o typy interfejsu, użytkownicy mogą korzystać z USB oraz technologii Bluetooth (WiFi znajduje się w opcjach dodatkowych).

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.