Menu

Zebra ZD620D

Cechy produktu

  • Producent Zebra 

Opis

Zebra ZD620d to jedna z najistotniej nowoczesnych technicznie drukarek biurkowych w swej klasie. Zaopatrzona jest w ekran, który dostarcza wszystkich koniecznych danych o statusie drukowania i procesie konfiguracji. Do urządzenia można dokupić dopełniające interfejsy do samodzielnego montażu, co umożliwia zaspokajanie potrzeb dynamicznie rozwijającej się firmy.

użyteczne biurkowe drukarki etykiet

Model ZD620d zastępuje lubiane drukarki z gamy GX Series oraz ZD500. Gwarantuje ona najwyższą jakość druku i supernowoczesne funkcje. Model ZD620d jest dostępny zarówno w wersji do druku cieplnego, jak i termotransferowego i nadzwyczajnie spełni oczekiwania w wielu różnych wykorzystaniach. Drukarki te wyposażone są w większość charakterystycznych funkcji drukarek biurkowych producenta Zebra, w tym opcjonalny 10-przyciskowy interfejs użytkownika z barwnym wyświetlaczem LCD, dzięki któremu procesu konfiguracji i odczytywania stanu drukarki nie będzie już trzeba opierać na zgadywaniu. Urządzenie gwarantuje niezwykła szybkość i jakość druku i łatwość zarządzania drukarką.

Biurkowe drukarki etykiet - zastosowanie

Drukarka ZD620d to najkorzystniejszy wybór dla użytkowników poszukujących prędkich drukarek, charakteryzujących się łatwością obsługi, wdrożenia i zarządzania. Urządzenie jest nieskomplikowane w obsłudze i zarządzaniu. Drukarki kolekcji ZD620d, bazują na drukarkach linii GK, jednak mają świeże funkcje i możliwości. ZD620d gwarantuje szybszy druk o ulepszonej jakości.

użyteczne urządzenia – duży wachlarz zastosowań

Biurkowa drukarka etykiet Zebra ZD620d to wyjątkowo użyteczne urządzenie, które ma mnóstwo zróżnicowanych zastosowań. Model zoptymalizowany najczęściej pod kątem połączenia funkcjonalności i atrakcyjnej ceny. Urządzenia znajdują użycie stanowczo w sektorze związanym ze służbą zdrowia, handlem czy transportem.

firma nie dołącza do drukarki tworzyw eksploatacyjnych. Etykiety, a także taśmy termotransferowe należy zamówić oddzielnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://www.4labels.pl/etykiety-i-tasmy.html. W sytuacji wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.