Menu

Zebra ZD620T

Cechy produktu

  • Producent Zebra 

Opis

Zebra ZD620 to jedna z najbardziej nowoczesnych technicznie drukarek biurkowych w swojej klasie. Wyekwipowana jest w wyświetlacz, który dostarcza wszystkich niezbędnych danych o statusie drukowania i procesie konfiguracji. Do urządzenia można dokupić dopełniające interfejsy do samodzielnego montażu, co zezwala na zaspokajanie potrzeb dynamicznie rozwijającej się marki.

poręczne biurkowe drukarki etykiet

Model ZD620 zastępuje lubiane drukarki z gamy GX Series i ZD500. Zagwarantuje ona najwyższą jakość druku i supernowoczesne funkcje. Model ZD620 jest przystępny zarówno w wersji do druku termicznego, jak i termotransferowego i rewelacyjnie spełni oczekiwania w wielu najróżniejszych wykorzystaniach. Drukarki te wyposażone są w większość charakterystycznych funkcji drukarek biurkowych marki Zebra, w tym opcjonalny 10-przyciskowy interfejs użytkownika z kolorowym wyświetlaczem LCD, dzięki któremu procesu konfiguracji i odczytywania stanu drukarki nie będzie już trzeba opierać na zgadywaniu. Urządzenie zagwarantuje niezwykła szybkość i jakość druku i łatwość zarządzania drukarką.

Biurkowe drukarki etykiet - zastosowanie

Drukarka ZD620 to najlepszy wybór dla użytkowników poszukujących szybkich drukarek, znamionujących się łatwością obsługi, wdrożenia i zarządzania. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i zarządzaniu. Drukarki kolekcji ZD620, bazują na drukarkach kolekcji GK, jednak posiadają nowe funkcje i możliwości. ZD620 zagwarantuje szybszy druk o lepszej jakości.

funkcjonalne urządzenia – duży wachlarz zastosowań

Biurkowa drukarka etykiet Zebra ZD620 to wyjątkowo praktyczne urządzenie, które ma mnóstwo różnorodnych zastosowań. Model zoptymalizowany przeważnie pod kątem połączenia funkcjonalności i interesującej ceny. Urządzenia znajdują wykorzystanie wyjątkowo w sektorze związanym ze służbą zdrowia, handlem czy transportem.

firma nie dołącza do drukarki tworzyw eksploatacyjnych. Etykiety i taśmy termotransferowe należy zamówić oddzielnie. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą https://www.4labels.pl/etykiety-i-tasmy.html. W sytuacji wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.