Menu

Zebra ZQ510

Cechy produktu

  • Producent Zebra 

Opis

Wśród innowacyjnych i najbardziej praktycznych rozwiązań proponowanych poprzez naszą firmę znajdują się także przenośne drukarki etykiet i paragonówZebra ZQ510, które umożliwiają drukowanie paragonów i znajdują wykorzystanie w wielu branżach. Drukarki Zebra ZQ510 działają w oparciu o technologię druku termicznego. Drukarki umożliwiają drukowanie w dowolnym miejscu i sprawdzą się w pracy w każdych warunkach.

Drukarka paragonów Zebra ZQ510

Drukarki Zebra ZQ510 to minimalne urządzenia, które pozwalają na drukowanie paragonów, pokwitowań i biletów na żądanie. Drukarki wyposażona są w szereg poręcznych funkcji oraz dodatkowych akcesoriów, które podnoszą efektywność i komfort pracy. Drukarki znajdują szereg różnych zastosowań, w szczególności w pracy w terenie. Jesteśmy pewni,towar stanie na wysokości zadania każdego Klienta.

praktyczne drukarki Zebra ZQ510

przenośne drukarki paragonów ZQ510 to szczególnie praktyczne modele drukarek mobilnych Zebry. Urządzenia posiadają 32-bitowy procesor, pamięć 512MB Flash i 256MB RAM, umożliwiający termiczny zadruk etykiet, a także paragonów (opcja dodatkowa przystępna w wybranych konfiguracjach). Rozdzielczość druku wynosi 203 dpi, obsługiwana szerokość wynosi od 80 mm do 113 mm, drukowanie odbywa się z szybkością 127 mm/s, maksymalna średnica rolki wynosi 51 mm albo 57 mm. Drukarki mają kanon IP54 i obudowę produkowaną z trwałych tworzyw, co zezwala na stosowanie w niełatwych warunkach pracy.

mobilne drukarki paragonów do różnorodnych zastosowań

Drukarka Zebra ZQ510 ma naprawdę niewiele znaczące wymiary, które w połączeniu z niewielką wagą i dużą oszczędnością baterii sprawiają, iż drukarka jest funkcjonalna naprawdę w każdych warunkach. Kompaktowe wymiary w połączeniu z wytrzymałością na wahania temperatury oraz na upadki na beton i niezwodną szczelność to uzupełniające zalety tego modelu, który znajduje szereg poręcznych zastosowań.

mobilna drukarka paragonów obsługujące środowisko Link-OS

Rozwiązania zaprojektowane przez firmę Zebra w dodatku zwiększają skuteczność drukarek. Niektóre modele ZQ510 wyposażone są w możliwość obsługi środowiska Link-OS w związku z czym umożliwiają łatwość integracji, zarządzanie i konserwację. Dodatkowo funkcjonalna kompozycja i znajdujący się uchwyt umożliwiają noszenie drukarki przypiętej do paska, dzięki czemu urządzenie świetnie stanie na wysokości zadania w logistyce i przemyśle.

znikome urządzenie – obszerny wachlarz zastosowań

przenośna drukarka pokwitowań i biletów Zebra ZQ510 to najlepsze urządzenie w kategorii niewielkich drukarek do pracy w terenie. Główne wykorzystania branżowe to na ogół transport, produkcja i handel detaliczny.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.