Menu

Zebra ZXP8

Cechy produktu

  • Producent Zebra 

Opis

Drukarka ZXP Series 8™ została wyposażona w komplet programistyczny ZMotif, usprawniający zarządzanie drukarkami oraz integrację z aplikacjami przedsiębiorstwa. Modułowa budowa ZXP Series 8™, a także wielki wybór opcji pozwala użytkownikowi scalać funkcje urządzenia do własnych potrzeb.
Drukarka re-transferowa Zebra® ZXP Series 8™ proponuje jedno- albo dwustronny, wysokiej jakości, fotograficzny wydruk kart plastikowych. W modelu tym zastosowano nowoczesne algorytmy przetwarzania obrazu, gwarantujące żywą kolorystykę oraz wysoką rozdzielczość druku.
Zaletą urządzenia jest produktywny tryb drukowania w orientacji poziomej. Oznacza to, że w procesie jednoczesnego, dwustronnego nanoszenia obrazu, folia umieszczana jest po obu stronach karty w jednym przebiegu. W ten sposób uzyskujemy wysokiej jakości wydruk kart plastikowych z rekordową szybkością 170 kart/h. Drukarka automatycznie kalibruje taśmę barwiącą, folię, laminat, a także pozwala na prędkie ich ładowanie. Rozszerza tym samym sprawność pracy, likwiduje długie przestoje i nie wymaga przeprowadzania szkoleń dot. Obsługi.
Kod produktu:ZB-Z82-000C0000EM00-0-00MP
Model:ZXP8
typ druku:retransfer
Druk:dwustronny
Rozdzielczość druku [dpi]:300
Maks. Prędkość druku [mm/s]:190
Wykonanie kart:ABS, PC (poliwęglan), PVC, PET
Grubość karty [mils]:30, 40
pojemność podajnika [karty 30mil]:150
przystępne interfejsy:Ethernet (LAN), USB
wymiary [mm]:356 x 303 x 519 mm
Temperatura pracy:od 15°C do 25°C
Temperatura składowania:od -5°C do 55°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%]:od 10% do 90 % bez kondensacji
Gwarancja producenta [mc]:24

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.