Moje konto
  • Olympus WS-832 Olympus WS-832
  • Olympus WS-832 Olympus WS-832
  • Olympus WS-832 Olympus WS-832
  • Olympus WS-832 Olympus WS-832
  • Olympus WS-832 Olympus WS-832

Olympus WS-832

7 ofert z 5 sklepów

Producent Olympus Pojemność 4 GB WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Olympus WS-832 Szary 4GB

Niewielki dyktafon wyposażony w szereg funkcji przydatnych osobom zarówno doświadczonym, jak i tym, którzy nie mieli styczności z tego typu urządzeniami. Dwa mikrofony kierunkowe, format PCM, czytelny wyświetlacz i długa praca na jednym akumulatorze to tylko niektóre funkcji modelu WS-832.

Dostępność sprawdź w sklepie →

EUROMEGA

★★★★★
1154 opinie

Dyktafon Olympus WS-832

Dyktafon Olympus WS-832

… szybką transkrypcję na tekst. Razem, te dwie udoskonalone technologie oferują wysoką użyteczność i czynią urządzenie bardziej inteligentnym.Najprostszy sposób gromadzenia danychZapisuj dane łatwo i wygodnie dzięki wbudowanemu złączu USB. Pamięć wewnetrzną możesz przeznaczyć na przechowywanie nagrań, a także innych plików np. prezentacji. WS-823 i WS-833 jest dodatkowo wyposażony w funkcję ładowania …

Dostępny od ręki  ✓

EUROMEGA

★★★★★
1154 opinie

Dyktafon Olympus WS-832 + microSD 16 GB

Dyktafon Olympus WS-832 + microSD 16 GB

… tryb transkrypcyjny wprowadza dodatkowe ustawienia odtwarzania ułatwiające szybką transkrypcję na tekst. Razem, te dwie udoskonalone technologie oferują wysoką użyteczność i czynią urządzenie bardziej inteligentnym.Najprostszy sposób gromadzenia danychZapisuj dane łatwo i wygodnie dzięki wbudowanemu złączu USB. Pamięć wewnetrzną możesz przeznaczyć na przechowywanie nagrań, a także innych plików np. …

Dostępny od ręki  ✓

EUROMEGA

★★★★★
1154 opinie

Dyktafon Olympus WS-832 + mikrofon ME-51S

Dyktafon Olympus WS-832 + mikrofon ME-51S

… możesz przeznaczyć na przechowywanie nagrań, a także innych plików np. prezentacji. WS-823 i WS-833 jest dodatkowo wyposażony w funkcję ładowania przez USB dając pewność, że żadna sytuacja Cię nie zaskoczy.Zawsze gotowy do pracy, gdziekolwiek jesteśKomfortowa, lekka i wyjątkowo mobilna, nowa gama dyktafonów WS jest niezastąpiona zarówno w pracy jak i w codziennym użytkowaniu. Dla nagrywania spotkań …

Dostępny od ręki  ✓

EUKASA.pl

★★★★☆
2363 opinie

Dyktafon Olympus WS-832 Szary

Dyktafon Olympus WS-832 Szary

Jakość dźwięku stereo w każdym nagraniu. Kolor szary

Dostępność sprawdź w sklepie →

Komputronik.pl

★★★★☆
6744 opinie

Olympus dyktafon WS-832 4GB Szary + słuchawki stereo

Olympus dyktafon WS-832 4GB Szary + słuchawki stereo

Zaawansowane funkcje i szerokie zastosowanie Wbudowane mikrofony stereofoniczne Wydajny tryb transkrypcji

Dostępność sprawdź w sklepie →

RTV EURO AGD

★★★★★
31162 opinie

Olympus WS-832

Olympus WS-832

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentOlympus
Pojemność4 GB

Chcesz sprzętu, którym nagrasz dźwięk z wykładu lub konferencji? A może interesuje Cie zapisywanie na urządzeniu własnej muzyki? Dyktafon to popularne dzisiaj urządzenie, które przestało być domeną dziennikarzy. Każdy dziś może go mieć. Niezależnie, czy to do zapisu dźwięku z wykładu podczas studiów czy do nagrywania np. własnej gry na instrumencie. Z dyktafonem Olympus WS-832 nagrasz dźwięk dobrej jakości w wielu różnych okolicznościach. Przeczytaj jego opis i zdecyduj, czy będzie on dla Ciebie najlepszy.

Zapis

Dyktafon cyfrowy przetwarza naturalny dźwięk na zapis ciągu liczbowego. Nagrany plik nie posiada szumów i zakłóceń oraz łatwo go edytować. Do tego, nie zajmuje zbyt dużo miejsca w pamięci urządzenia. Od pamięci dyktafonu zależy, jaką ilość danych zapiszesz na urządzeniu. Wymienna jest lepszym rozwiązaniem w mobilnych urządzeniach. W przypadku, gdy miejsce się skończy, nie będzie konieczne usuwanie plików, tylko w każdej chwili możesz zmienić kartę pamięci i nagrywać dalej. Dyktafon WS-832 firmy Olympus wyposażony jest w pamięć 4 GB. Weź pod uwagę, jaką długość pracy zapewnia określony dyktafon. Ważny jest czas pracy urządzenia w trybie nagrywania i na jednym zestawie baterii. Przeważnie wynosi on ok. 15 godzin. Jednak najlepsze dyktafony mogą nawet pracować przez 70 h.

Inne funkcje

Urządzenie to posiada wbudowany mikrofon, nagrywający dźwięk z odległości 5-6 m. Jednak w bardziej hałaśliwych miejscach, nagrasz dane maksymalnie z odległości 1 m. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest wybranie modelu dyktafonu z opcja podłączenia zewnętrznego mikrofonu. Dyktafon wyposażony został w wyświetlacz, na którym znajdziesz potrzebne informacje, np. tryb i czas nagrywania. Dobrze, by był on podświetlany, gdyż znacznie ułatwi to używanie urządzenia w ciemności. Bardzo użyteczną funkcją niektórych modeli dyktafonów jest wbudowany datownik i zegar. Pomoże Ci on w organizacji nagrań, nadając każdemu datę i czas, dzięki czemu bez problemu wyszukasz odpowiedni zapis.

Podsumowanie

Możliwości dyktafonu mogą być różne. Wszystko zależy od tego, jakie funkcje oraz akcesoria posiada to niewielkie i poręczne urządzenie. Dzięki nim, dostosujesz go do warunków w jakich właśnie chcesz nagrywać. Niezależnie co i gdzie zamierzasz nagrywać, funkcjonalny dyktafon Olympus WS-832 sprawdzi się znakomicie. Przeczytaj jego charakterystykę i podejmij decyzję.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też