Menu

Adata SSD SD600Q 480GB USB 3.1 ASD600Q-480GU31-CBK Czarny

Cechy produktu

  • Producent Adata 
  • Interfejs pamięci 3.1 
  • Rodzaj SSD 

OpisWybrane cechyInterfejs USB 3.1
pojemność w GB 480 GB
Zewnętrzny dysk SSD ADATA SD600Q o objętości 480 GB w odcieniu czarnym

Stylowy dysk SD600Q to po prostu szybkość! prędkość odczytu i zapisu zewnętrznego dysku SSD sięga 440 MB na sekundę i jest aż czterokrotnie większa od szybkości zewnętrznych dysków twardych. Jest to osiągalne dzięki pamięci flash 3D NAND, gwarantującej genialną efektywność, niezawodność i krótsze czasy ładowania. Dysk SD600Q cechuje ponadto niepodatna na wstrząsy budowa, zdolność odprowadzania ciepła, cicha praca, a także energooszczędność.


prędki transfer — koniec niepotrzebnego czekania

Zakochasz się w dysku SD600Q od pierwszego wejrzenia! szybkość odczytu/zapisu sięgająca 440 MB na sekundę zagwarantuje przesyłanie filmów Full HD 5 GB w zaledwie 26 sekund!


Pamięć flash 3D NAND — jeszcze więcej pamięci

Dzięki pamięci flash 3D NAND lub warstwowej dysk SD600Q zapewnia większą niezawodność, odporność i objętość.


Ochrona klasy militarnej

Dysk SD600Q jest wyekwipowany w amortyzującą, silikonową obudowę, która zagwarantuje maksymalną ochronę danych i dysku. Dysk SD600Q wytrzyma upadek z wysokości do 1,22 metra i spełnia amerykańską wojskową normę MIL-STD-810G 516.6. Innymi słowy, to niezły twardziel.


znaczna zgodność — współpraca z niemal każdym urządzeniem

Dysk SD600Q jest zgodny z systemem Windows, Mac OS i Android, nie wymaga sterowników i obsługuje podłączanie „na gorąco". Działa od razu po wyjęciu z pudełka i może być używany z notebookami, tabletami, smartfonami oraz konsolami do gier. Dzięki temu udostępnianie i przenoszenie zawartości pomiędzy platformami jest proste i nie wymaga dłużących się instalacji.


Korzystaj z przewagi jaką daje dysk SSD

W przeciwieństwie do dysków twardych dyski SSD nadzwyczajnie sprawdzają się jako dodatkowe pamięci zewnętrzne. Pracują cicho, nie nagrzewają się, są energooszczędne i bardziej wytrzymałe, ponieważ nie zawierają ruchomych elementów.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.