Menu

DashDrive Durable HD650 1TB 2.5'' USB3.0 Black

Cechy produktu

  • Producent ADATA 
  • Pojemność (TB) 1 TB
  • Interfejs pamięci 3.0 
  • Rozmiar 2.5 "
  • Rodzaj HDD 

Opis

Dysk HD650 powraca w jeszcze bardziej mocniejszej i pojemniejszej wersji. Jego gumowa, pochłaniająca wstrząsy obudowa i trójwarstwowa budowa powodują, że dysk jest wyjątkowo trwały i jednocześnie atrakcyjny wygląd. Dysk jest oferowany w trzech kolorach: niebieskim, czarnym i czerwonym. Pojemność sięga do 4 TB, co stanowi przełom dla niezasilanych zewnętrznych dysków twardych! Dzięki szybkościom odczytu i zapisu danych zgodnych z technologią USB 3.1 i jakości wykonania ADATA, dysk HD650 umożliwia bezpieczne przechowywanie obfitych ilości danych.

Designed to Absorb the Hardest Knocks

The triple-layer construction of the HD650 incorporates unique silicone material with exceptional elasticity to provide great shock absorption on all axes.

\obszerniejsza objętość pozwala spełniać pokaźniejszą liczbę potrzeb odnośnie przechowywania danych

Wierność przesyłu informacji wzrasta; na dodatek wielkość plików nieprzerwanie zwiększa się. Filmy wideo są dostępne w rozdzielczości 4K, a wkrótce będą w 8K. Dodatkowo gry są coraz obszerniejsze i wymagają pojemnych dysków. Nadszedł więc czas na obszerniejsze dyski twarde. Z dumą demonstrujemy dysk HD650 proponujący objętość do 4 TB, czyli wyraźnie pokaźniejszą w przypadku zewnętrznych dysków twardych poprzedniej generacji, zapewniający szybkości odczytu i zapisu danych zgodne z technologią USB 3.1, a wszystko to bez zewnętrznego źródła zasilania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.