Menu

DashDrive Durable HD650 1TB 2.5'' USB3.0 Red

Cechy produktu

  • Producent Adata 
  • Pojemność (TB) 1 TB
  • Interfejs pamięci 3.0 
  • Rozmiar 2.5 "
  • Rodzaj HDD 

Opis

Dysk HD650 powraca w jeszcze bardziej mocniejszej i pojemniejszej wersji. Jego gumowa, pochłaniająca wstrząsy obudowa i trójwarstwowa budowa powodują, że dysk jest wyjątkowo trwały i jednocześnie atrakcyjny wygląd. Dysk jest oferowany w trzech kolorach: niebieskim, czarnym i czerwonym. Objętość sięga do 4 TB, co stanowi przełom dla niezasilanych zewnętrznych dysków twardych! Dzięki szybkościom odczytu i zapisu danych zgodnych z technologią USB 3.0 oraz jakości wykonania ADATA, dysk HD650 zezwala na bezpieczne przechowywanie znacznych ilości informacji.

Ta oferta dotyczy pojemności 1 TB.

obszerniejsza objętość pozwala spełniać pokaźniejszą liczbę potrzeb odnośnie przechowywania informacji

Wierność przesyłu danych wzrasta; jeszcze wielkość plików bezustannie rozszerza się. Filmy video są przystępne w rozdzielczości 4K, a wkrótce będą w 8K. W dodatku gry są coraz większe i wymagają pojemnych dysków. Nadszedł więc czas na pokaźniejsze dyski twarde. Z dumą pokazujemy dysk HD650 proponujący objętość do 4 TB, czyli znacznie obszerniejszą w przypadku zewnętrznych dysków twardych poprzedniej generacji, gwarantujący prędkości odczytu i zapisu danych zgodne z technologią USB 3.0, a wszystko to bez zewnętrznego źródła zasilania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.