Menu

DashDrive Durable HD720 1TB 2.5'' USB3.0 Blue

Cechy produktu

  • Producent Adata 
  • Pojemność (TB) 1 TB
  • Interfejs pamięci 3.0 
  • Rozmiar 2.5 "
  • Rodzaj HDD 

Opis

Dysk zewnętrzny Adata HD720 Bezpieczne przechowywanie Twoich danych Wszelkie oblicza ochrony HD720 spełnia wyśrubowane kryteria normy IEC/EN 60529 IP68, a to znaczy,oferuje całkowitą ochronę przeciw kurzowi zapewniając jednostajną i długookresową pracę w środowisku wysokiego zagęszczenia drobnymi cząsteczkami.

W przeciwieństwie do standardowych dysków zewnętrznych, HD720 nie wymaga specjalnych zabiegów czy konserwacji w celu zachowania niepodatności na kurz, dlatego jednocześnie podróżnicy, jak i profesjonaliści mogą używać go bez zmartwień.

odporność na kurz i wodę Otrzymany atest zapewnia także, iż HD720 bez szwanku przetrwa choćby 120 minut zanurzenia w wodzie do głębokości 2 metrów. Dzięki czemu, choćby gdy dysk wpadnie do zbiornika wodnego, nie wpłynie to na cenne pamiątki z podróży, czy dane z pracy.

ADATA zaprojektowała dysk HD720 tak, aby wytrzymał więcej aniżeli przewiduje wymagający standard wojskowy MIL-STD-810G; test upadku 516.6. Dysk zewnętrzny HD720 łatwo przetrwa nagłe i gwałtowne uderzenia po upadku choćby z wysokości 1.8 metra, podczas gdy sam kanon przewiduje 1.2 metra.

Trójwarstwowa ochrona przeciwwstrząsowa HD720 jest pokryty specjalnie uformowaną, elastyczną powłoką silikonu, dobranego w trzy warstwy o najróżniejszej strukturze, zapewniając najwyższy poziom wytrzymałości na wstrząsy, który zostanie doceniony zarówno poprzez wspinaczy wysokogórskich, jak i pracowników budowy.

Dysk ma sensor wstrząsów monitorujący poziom przeciążenia, który wstrzymuje operacje zapisu/odczytu jeżeli nastąpi wstrząs przekraczający zadane parametry pracy. To zabezpieczenie zapobiega uszkodzeniu i utracie danych, wznawiając normalne działanie dysku kiedy wstrząs minie.

Użytkownicy są ostrzegani o trybie pracy i włączeniu funkcji zabezpieczających dzięki zamontowanej na dysku czerwonej i niebieskiej diodzie. Duża pojemnośc i wygoda na każdą przygodę Dzięki obszerności 1 TB użytkownicy posiadają do dyspozycji sporo miejsca na fotografie, video, muzykę, dokumenty i inne dane.

Dzięki niespotykanemu dotąd poziomowi ochrony informacji, duża objętość oznacza więcej utrwalonych idostępnych wyników pracy, albo wspomnień, niezależnie od tego gdzie wybiera się ich właściciel. Na dodatek HD720 proponuje sprytne zarządzanie kablem, który jest wciskany w przygotowane, profilowane uchwyty wokół pokrywy, gwarantując łatwość przenoszenia dysku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.