Menu

Dysk Adata HD650 - pojemność: 2 TB, 2.5"

Cechy produktu

  • Producent Adata 
  • Pojemność (TB) 2 TB
  • Rozmiar 2.5 "
  • Rodzaj HDD 

OpisWybrane atrybutyFormat 2,5"
Interfejs USB 3.1
pojemność w GB 2000 GB
Zaprojektowany, aby wchłonąć najtrudniejsze uderzenia

Trójwarstwowa konstrukcja modelu HD650 posiada unikalny silikonowy materiał o wyjątkowej rozciągliwości, zapewniający znakomitą amortyzację we wszystkich osiach.


większa objętość

Wierność przesyłu danych wzrasta; dodatkowo wielkość plików nieustannie rozszerza się. Filmy wideo są przystępne w rozdzielczości 4K, a wkrótce będą w 8K. Dodatkowo gry są coraz większe i wymagają pojemnych dysków. Nadszedł więc czas na pokaźniejsze dyski twarde. Z dumą ukazujemy dysk HD650 proponujący objętość do 4 TB, czyli wyraźnie większą w sytuacji zewnętrznych dysków twardych poprzedniej generacji, gwarantujący prędkości odczytu i zapisu danych zgodne z technologią USB 3.1, a wszystko to bez zewnętrznego źródła zasilania.


zachwycający niebieski wskaźnik LED

mobilny dysk twardy HD650 zaopatrzony jest w świetny niebieski wskaźnik LED, który wskazuje stan zasilania i transfer informacji.


Powierzchnia ohronna

obudowa jest stworzona z wytrzymałego kompozytowego tworzywa nienaturalnego, wysoce niepodatnego na zadrapania i uszkodzenia.


Najnowszy interfejs

Interfejs SuperSpeed??USB 3.1 zagwarantuje niesamowitą prędkość przesyłu informacji, którą można pilnować przy pomocy niebieskiego wskaźnika LED. HD650 jest w pełni kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows 10.x (i wcześniejszymi).


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.