Menu

Dysk Adata HD770 - pojemność: 1 TB

Cechy produktu

  • Producent A-DATA 
  • Pojemność (TB) 1 TB
  • Rodzaj HDD 

Opis

Zewnętrzny dysk twardy HD770G ukazujemy najbardziej wytrzymały zewnętrzny dysk twardy z podświetleniem RGB. Dysk HD770G umożliwi nie tylko zapisanie wszystkich gier i danych, ale także zapewni wysoką klasę zapisu.

w dodatku stopień ochrony dysku HD770G przewyższa normę IP68, co oznacza, że jest niepodatny na wodę, pył i wstrząsy dzięki solidnej trójwarstwowej konstrukcji. Czego chcieć więcej! Wysoka klasa zapisuKonstrukcja dysku HD770G jest w pełni odmienna od innych zewnętrznych dysków twardych dzięki przykuwającym uwagę ściętym krawędziom oraz dwóm paskom RGB w kształcie wiązek światła, które nadają mu charakter.

w dodatku między dwoma paskami świetlnymi znajduje się główna ozdoba w postaci perforowanego wzoru, który ożywa wraz z pulsującym podświetleniem RGB. Wytrzymałość klasy militarnejDysk HD770G został produkowany z myślą o wytrzymałości na poziomie wojownika!

Dzięki zgodności z normą MIL-STD-810G 516.6 ten zewnętrzny dysk twardy wytrzyma poważne upadki z wysokości do 1,22 metra i ochroni wszystkie zapisane na nim dane przed uszkodzeniem. Trójwarstwowa ochronaDzięki potężnej trójwarstwowej konstrukcji, która obejmuje łagodzącą wstrząsy silikonową obudowę, wytrzymałe zabezpieczenie i amortyzujące mocowanie, dysk twardy HD770G wytrzyma niemal wszystkie momenty nieuwagi i niezdarności.

Ochrona gier przed wodą i pyłemDysk HD770G oferuje znakomitą ochronę przed pyłem i wodą, która przewyższa najwyższą normę IP68. W szczególności wodoszczelność tego dysku twardego zapewnia jego solidność na 120-minutowe zanurzenie w wodzie na głębokości 2 metrów.

Skład gierDuża objętość dysku zezwala na nie tylko zabranie ze sobą wszelkich gier, ale także uzupełnienie ograniczonej pamięci konsoli PS4 lub Xbox. Dysk HD770G jest nie tylko wspaniały do gier na konsole, lecz na komputer także!

Bezpieczeństwo danych dzięki szyfrowaniu AES256-bitowe szyfrowanie AES broni informacje hasłem i zabezpiecza je przed dostaniem się w niepowołane ręce. Zastrzeżone osłony portówW przeciwieństwie do nieporęcznych osłon portów dostępnych w innych zewnętrznych dyskach twardych zastrzeżone osłony portów dysku HD770G mocuje się łatwo w celu zapewnienia bezproblemowego zabezpieczenia przed wodą.

Zdjęcie poglądowe. Oferta dotyczy dysku w kolorze czerwonym.Model: HD770GPozostałe właściwości: Tekstura: Plastik / silikon zabezpieczający przed drganiami...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.