Menu

Dysk Adata HV300 - pojemność: 2 TB

Cechy produktu

  • Producent A-DATA 
  • Pojemność (TB) 2 TB
  • Rodzaj HDD 

Opis

DashDrive HV300

Wyszukany fason, cztery unikatowe odcienie

Dzięki czterem przystępnym kolorom czarny, czerwony, biały i niebieski każdy wynajdzie coś dla siebie. A szykowny wygląd dysku, na który składa się spektakularna, błyszcząca pokrywa przednia otoczona ramką o wyjątkowo pięknej teksturze, z całą pewnością zrobi wrażenie na innych.

Z dala od błędów i uszkodzonych sektorów
niewiele dysków zewnętrznych kontynuują pracę po upadku lub wystąpieniu wstrząsu, które skutkują pojawieniem się błędów i uszkodzonych sektorów. Dzięki opatentowanym czujnikom wstrząsu marki ADATA, po wykryciu fizycznego wstrząsu cała aktywność dysku jest wstrzymywana. Po przywróceniu bezpiecznych warunków działanie dysku zostanie wznowione. O wszystkim sygnalizować będzie zrozumiały wskaźnik stanu.

Więcej miejsca na kopie zapasową
W dobie treści wideo 4K UHD i 8K objętości gigabajtowe już nie wystarczają. Dzięki objętości dysku HV300 sięgającej aż 4 TB nie trzeba się niczym przejmować, ponieważ pamięć pomieści kopię zapasową wszystkich plików muzycznych, filmów, zdjęć i innych danych.

Bezpieczeństwo danych dzięki szyfrowaniu AES
Oprogramowanie HDDtoGO z 256-bitowym szyfrowaniem AES zabezpiecza ważne dane przed dostaniem się w niepowołane ręce. Może ono działać bez procesora, dlatego również nie wpływa na wydajność sprzętową.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.