Menu

Dysk Adata HV620 - pojemność: 1 TB, USB: 3.1, 2.5"

Cechy produktu

  • Producent ADATA 
  • Pojemność (TB) 1 TB
  • Interfejs pamięci 3.1 
  • Rozmiar 2.5 "
  • Rodzaj HDD 

Opis

DashDrive HV620S

Ultra mobilny dysk zewnętrzny HV620S o obszerności do 1 TB i grubości jedynie 11,5 mm. Prosty i wysmakowany, lśniący jak lustro i stanowiący niezawodne mobilne urządzenie do przechowywania danych przesyłanych poprzez szybkie łącze USB 3.1. Dysk HV620S o inteligentnej budowie, która powiększa pojemność i efektywność, przy równoczesnym zmniejszeniu rozmiarów zewnętrznych, jest stosowny do każdej zawartości i kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami.

Jeszcze cieńszy
Dysk HV620S przejmuje sprawdzoną skuteczność i niezawodność od naszych istniejących zewnętrznych dysków twardych 2,5 i określa je od nowa. Jego wysokość wynosząca jedynie 11,5 mm zapewnia wykwintny wygląd i upraszcza przenoszenie. Prosto zmieści się on do każdej teczki albo plecaka. Od sal konferencyjnych do wypraw terenowych dysk HV620S nigdy Cię nie opuści i zapewni odpowiedni fason dla Twoich informacji.

Budowa chroniąca przed zarysowaniem
Podniesiony występ na krawędzi dysku chroni powierzchnię przed zarysowaniem po ułożeniu urządzenia na płasko.

stylowy i błyszczący
Płynne linie i odbijająca gładka powierzchnia dysku HV620S podkreślają jego wytworny wygląd. Jest on perfekcyjny dla osób, które chcą emanować profesjonalizmem lub demonstrować swoją wiedzę technologiczną.

Diodowe wskaźniki stanu przesyłania informacji
Jasnoniebieska dioda LED informuje odczyt albo zapis danych z/na dysku HV620S. Pomaga to w unikaniu odłączenia podczas zapisu/odczytu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.