Menu

Dysk Seagate STEB6000403 - 3.5"

Cechy produktu

  • Producent Seagate 
  • Rozmiar 3.5 "
  • Rodzaj HDD 

Opis

Prezentacja 3D: Dysk Expansion do komputerów stacjonarnych Zewnętrzny dysk twardy Seagate Expansion firmy Seagate stanowi proste w obsłudze rozwiązanie, gdy trzeba powiększyć objętość pamięci masowej komputera.

Przeciągnij i upuść pliki w celu zapisania informacji od razu po zainstalowaniu urządzenia Interfejs USB 3.0 zapewnia dużą szybkość transferu proste w użyciu rozwiązanie do pamięci masowej.Zewnętrzny dysk twardy Expansion można łatwo zainstalować, podłączając go dwoma przewodami.

Możesz zapisywać swoje pliki na dysku już kilka sekund po wyjęciu go z pudełka. Natychmiast powiększa objętość pamięci masowej.fotografie cyfrowe, pliki wideo i muzyczne mogą zająć mnóstwo miejsca przeznaczonego na przechowywanie informacji w Twoim komputerze, zniżając produktywność wskutek zapełnienia dysku twardego.Model: Expansion STEB6000403Pozostałe parametry:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.