Menu

Dysk Seagate STGD4000400 - pojemność: 4 TB

Cechy produktu

  • Producent Seagate 
  • Pojemność (TB) 4 TB
  • Rodzaj HDD 

OpisWybrane cechyFormat 2,5"
Interfejs USB 3.1
objętość w GB 4000 GB
W zgodzie ze starymi rozwiązaniami. W zgodzie z nowymi rozwiązaniami

Usuwasz gry ze swojej konsoli, by zrobić miejsce na świeże tytuły? Skończ z tym i przechowuj konkretną serię gier na dysku Game Drive do konsoli PS4. Pojemność do 4 TB pozwala prosto przechowywać ponad 100 gier. To wystarczająco dużo miejsca równocześnie na klasyczne gry, jak i na najnowsze tytuły.szybkie złącze USB 3.0 zapewnia pełną szybkość grania - zupełnie jak w przypadku korzystania z wewnętrznego dysku - dlatego nie doświadczysz redukcji prędkości.


Konfiguracja dysku jest niezwykle prosta

Podłącz swój zewnętrzny dysk Game Drive bezpośrednio do dowolnego portu USB w konsoli PlayStation 4 i zacznij korzystać z dysku. Konsola PS4 rozpoznaje dysk Game Drive i szybko przeprowadza użytkownika poprzez konfigurację. Dysk będzie gotowy do użytku w mniej aniżeli 3 minuty. Proces ten jest zatwierdzony poprzez PlayStation - nie spowoduje unieważnienia gwarancji albo konta PlayStation Network. Dysk jest kompatybilny z każdą generacją konsoli PS4 (System Software w wersji 4.50 albo nowszej).


Zabierz dysk ze sobą!

Dysk Game Drive do konsoli PS4 zapewnia mobilność. Przenieś swoje gry na dysk i zabierz je wszystkie ze sobą - w dowolne miejsce. Graj na konsoli PS4 swych znajomych i kontynuuj swoje osiągnięcia na własnym urządzeniu po powrocie do domu.


W domu albo poza domem. Będziesz gotowy

mobilny dysk Game Drive do konsoli PS4 umożliwia przyłączanie w trybie plug-and-play, a także został produkowany i przetestowany z myślą o grach - równocześnie w domu, jak i poza domem.


Dysk zewnętrzny Seagate Game Drive do PS4 4TB

W zgodzie ze starymi rozwiązaniami. W zgodzie z nowymi rozwiązaniami. 4TB pamięci masowej sprawiają, iż to koniec problemów. Możesz łatwo przechowywać ponad 100 gier bez konieczności ich kasowania - na dysku znajduje się wystarczająco dużo miejsca równocześnie dla klasyki, jak i najnowszych tytułów. Prędkie złącze USB 3.0, w które wyekwipowany jest dysk Game Drive, zagwarantuje całkowitą szybkość grania - zupełnie jak w sytuacji korzystania z wewnętrznego dysku - dlatego nie doświadczysz redukcji szybkości.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.