Menu

Dysk Seagate STJL4000400 - pojemność: 4 TB, USB: 3.0

Cechy produktu

  • Producent Seagate 
  • Pojemność (TB) 4 TB
  • Interfejs pamięci 3.0 
  • Rodzaj HDD 

Opis

Prezentacja 3D: Tworzenie kopii zapasowych informacji z całego dnia. Prosty w obsłudze i nieduży dysk przenośny Seagate Basic jest kompatybilny z systemem Windows, zapewniając dodatkową pamięć masową w podróży i możliwość zabierania ze sobą wielkich plików.

Proste przeciąganie i upuszczanie Lekkie, śladowe rozwiązanie poszerza możliwości komputera Tryb Plug-and-Play zezwala na natychmiastowe działanie Złącze USB 3.0 zgodne wstecznie ze standardem USB 2.0 pozwala na szybkie przenoszenie plików Prosta instalacja w systemie aby rozpocząć pracę, starczy podłączyć jeden przewód USB.

Dysk jest zasilany poprzez kabel USB, nie wymaga więc zewnętrznego zasilacza. Dodatkowo dysk jest samoczynnie rozpoznawany poprzez system operacyjny Windows, dlatego instalacja dodatkowego oprogramowania ani przeprowadzania konfiguracji nie jest potrzebne.

wystarczy podłączyć dysk do portu SuperSpeed USB 3.0, by móc korzystać z interfejsu USB 3.0 o obszernej szybkości transferu danych.Model: Basic STJL4000400Pozostałe parametry:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.