Menu

Dysk Seagate STJL5000400 - USB: 3.0

Cechy produktu

  • Producent Seagate 
  • Interfejs pamięci 3.0 
  • Rodzaj HDD 

Opis

Prezentacja 3D: Tworzenie kopii zapasowych danych z całego dnia. Prosty w obsłudze i mały dysk przenośny Seagate Basic jest kompatybilny z systemem Windows, gwarantując dopełniającą pamięć masową w podróży i możliwość zabierania ze sobą znacznych plików.

Proste przeciąganie i upuszczanie Lekkie, małe rozwiązanie poszerza możliwości komputera Tryb Plug-and-Play umożliwia natychmiastowe działanie Złącze USB 3.0 zgodne wstecznie ze standardem USB 2.0 umożliwia prędkie przenoszenie plików Prosta instalacja w systemie żeby rozpocząć pracę, wystarczy podłączyć jeden kabel USB.

Dysk jest zasilany poprzez kabel USB, nie wymaga więc zewnętrznego zasilacza. Na dodatek dysk jest samoczynnie rozpoznawany przez system operacyjny Windows, dlatego instalacja uzupełniającego oprogramowania ani przeprowadzania konfiguracji nie jest konieczne.

starczy podłączyć dysk do portu SuperSpeed USB 3.0, aby móc korzystać z interfejsu USB 3.0 o dużej szybkości transferu informacji.Model: Basic STJL5000400Pozostałe atrybuty:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.