Menu

Dysk Toshiba Canvio Basics 1TB

Cechy produktu

  • Producent TOSHIBA 
  • Pojemność (TB) 1 TB
  • Interfejs pamięci 3.0 
  • Rodzaj HDD 

Opis

przenośny dysk twardy Canvio Basics Superszybka pamięć masowa w prostym wydaniuZewnętrzny dysk twardy Canvio Basics gromadzi do 3 TB danych i pozwala na ekspresowy transfer plików za pośrednictwem interfejsu SuperSpeed USB 3.0.

Jest on przypasowany do wykorzystywania w systemie Microsoft Windows i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, więc doprawdy nie da się łatwiej zacząć zapisywać ulubione pliki. Jego nieśmiertelne wzornictwo i matowe wykończenie zawsze wyglądają dobrze jednocześnie na biurku, jak i w podróży.

Co więcej, dzięki kompatybilności ze standardem USB 2.0 ten dysk twardy można podłączać do starszych urządzeń. Miejsce na wszystkie Twoje plikiPamięć masowa o obszernej pojemności w niedużej, funkcjonalnej obudowie o matowym wykończeniu.

Dyski twarde Canvio Basics, przystępne w kilku wersjach obszerności, znakomicie się nadają do przechowywania danych, muzyki, filmów i fotografii. Urządzenia te są zasilane przez port USB i można z nich korzystać po podłączeniu do komputera jednego kabla USB.

funkcjonalny towarzyszDysk Canvio Basics jest ukierunkowany na profil i tradycyjne wzornictwo. Smukła, nieduża obudowa i spłaszczona góra sprawiają, że Canvio Basics jest prawdziwie przenośnym dyskiem twardym prosto jest go wziąć i schować w kieszeni albo torbie.

prędki transferTe przenośne dyski twarde, zasilane przy użyciu technice USB 3.0, są istotnie szybsze aniżeli urządzenia USB 2.0 (są jednak wciąż z tym standardem kompatybilne), co niezwłoczny transfer w trakcie porządkowania plików.

Łatwe przyłączanie plug and playProsta obsługa przy użyciu technice plug and play. Dyski te są gotowe do zastosowania z systemem Microsoft Windows nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Obsługują intuicyjne przeciąganie plików z komputera i na odwrót.

Twoje informacje w korzystnych rękachMając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technice dysków twardych i niezrównane standardy jakości, producent Toshiba produkuje przenośne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie plików dokądkolwiek się udasz.Model: Canvio BasicsPozostałe atrybuty: System plików: NTFS (MS Windows).

Wymaga przeformatowania w przypadku systemu Mac OS...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.