Menu

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Premium 2TB, USB 3.0, silver metallic

Cechy produktu

  • Producent TOSHIBA 
  • Pojemność (TB) 2 TB
  • Interfejs pamięci 3.0 
  • Rodzaj HDD 

Opis

Canvio Premium Canvio Premium oferuje ponadprzeciętną formę i funkcjonalność. Gładka, aluminiowa pokrywa wysokiej jakości z stylowym szlifem na krawędziach bezdyskusyjnie akcentuje ten dysk spomiędzy innych, a dzięki wysoce specjalistycznym funkcjom zapisywanie plików jest prostsze aniżeli kiedykolwiek dotąd.

Proste ustawienie hasła pozwala zabezpieczyć zdjęcia, filmy i inne ważne informacje. Dzięki dołączonej przejściówce ten idealny dysk obsługuje też najnowszy standard USB — USB Type-C™. Dzięki stylowemu wyglądowi dysk ten nieprzeciętnie harmonizuje z każdym sprzętem — od notebooków po wysokiej klasy stacjonarne komputery PC.

WYSOKIEJ KLASY PAMIĘĆ MASOWA NA WSZYSTKIE PLIKIPamięć masowa o obszerności do 4 TB w stylowej, aluminiowej obudowie z eleganckim szlifem na krawędziach sprawia, iż ten dysk jest perfekcyjnym dodatkiem do każdego urządzenia — na biurku i w terenie.

posiadając szereg przydatnych funkcji, trzyletnią gwarancję i pokrowiec w komplecie, dysk Canvio Premium poprawnie chroni Twoje dane. OCHRONA informacji "Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swych poufnych informacji za pomocą oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk wyjątkowym hasłem." TRZYLETNIA GWARANCJA Wysoka jakość wzornictwa i konstrukcji tego artykułu firmy Toshiba sprawia, iż z pokaźnym poczuciem pewności dajemy na niego 3 lata gwarancji, by zapewnić Ci dłuższą ochronę inwestycji.

TWOJE informacje W dobrYCH RĘKACH mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i nieporównane standardy jakości, marka Toshiba produkuje przenośne dyski twarde, które gwarantują pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.

prędki TRANSFER Te mobilne dyski twarde, zasilane przy użyciu technologii USB 3.0, są istotnie szybsze aniżeli urządzenia USB 2.0 (są jednak wciąż z tym standardem kompatybilne), co błyskawiczny transfer w trakcie porządkowania plików.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.