Menu

Seagate Expansion Desktop 4TB USB 3,5" USB 3.0

Cechy produktu

  • Producent Seagate 
  • Pojemność (TB) 4 TB
  • Interfejs pamięci 3.0 
  • Rozmiar 3.5 "
  • Rodzaj HDD 

Opis

Zewnętrzny dysk twardy Seagate® Expansion™ firmy Seagate stanowi proste w obsłudze rozwiązanie, gdy trzeba zwiększyć pojemność pamięci masowej komputera. Przeciągnij i upuść pliki w celu zapisania informacji – od razu po zainstalowaniu urządzenia interfejs USB 3.0 zapewnia dużą szybkość transferu danych.

Zewnętrzny dysk twardy Expansion można prosto zainstalować, podłączając go dwoma przewodami. Możesz zapisywać swoje pliki na dysku już kilka sekund po wyjęciu go z pudełka. Fotografie cyfrowe, pliki wideo i muzyczne mogą zająć mnóstwo miejsca dedykowanego na przechowywanie informacji w Twoim komputerze, powodując, że jego efektywność spadnie wskutek zapełnienia dysku twardego.

Zewnętrzne dyski twarde Seagate® Expansion® mają funkcje, które zezwalają na rozpoczęcie korzystania z nich w ciągu kilku sekund od wyjęcia z pudełka. Dysk twardy zostanie automatycznie rozpoznany poprzez system operacyjny Windows – nie trzeba instalować żadnego oprogramowania ani dokonywać jakiejkolwiek konfiguracji.

Aby zapisać pliki na zewnętrznym dysku twardym Expansion, starczy przeciągnąć i upuścić je w folderze dysku. Zaimplementowane funkcje zarządzania energią zapewniają niski pobór mocy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.