Menu

Verbatim Store'n'Go 1TB 2.5'' USB 3.0 Black

Cechy produktu

  • Producent Verbatim 
  • Pojemność (TB) 1 TB
  • Interfejs pamięci 3.0 
  • Rozmiar 2.5 "

Opis

szybki transfer danych USB 3.0 Super Speed łatwo przenoś dokumenty i informacje między domem i biurem Bezpiecznie wykonuj kopie zapasowe i zachowuj wszystkie pliki komputera stacjonarnego lub mobilnego Podłącz i używaj - złącze USB (nie ma konieczności zasilania uzupełniającego) Stylowy, wysmukły projekt - pasuje do każdego biurka i zapewnia możliwość nietrudnego transportu Oprogramowanie Nero BackItUp Essentials pozwala na realizowanie kopii zapasowych dysku twardego notebooka albo komputera stacjonarnego na przenośnym dysku twardym.

Skrócona instrukcja obsługi w 27 językach przenośny dysk twardy Store 'n' Go zagwarantuje świetne osiągi dzięki interfejsowi USB 3.0 „Super Speed”. Interfejs USB 3.0 zapewnia do 10 razy szybszy transfer danych w porównaniu z interfejsem USB 2.0 (w oparciu o szybkość magistrali USB), gwarantując prędki przesył danych w podróży.

Przechowuj i przenoś cyfrowe i codzienne pliki robocze na tym prawdziwie przenośnym napędzie. Jego stylowa i gładka obudowa cudownie nadaje się do nowoczesnych biurek i uzupełnia wygląd Twojego notebooka. Mobilny dysk twardy Store n Go korzysta z zasilanego interfejsu USB 3.0 (1 x USB 3.0) i jest zgodny z każdym portem USB 2.0 przystępnym w komputerach stacjonarnych i przenośnych.

uzupełniające zasilanie nie jest wymagane, dysk starczy podłączyć i zacząć z niego korzystać. Dyski o objętości do 2 TB są sformatowane w systemie FAT32, dzięki czemu mogą od razu pracować w systemach Windows i Mac OSx.

Dyski o pojemności powyżej 2 TB są sformatowane w systemie NTFS, który jest zgodny z systemem Windows,w przypadku systemów Mac wymaga przeformatowania dysku do HFS+, tak żeby był on w pełni zgodny z systemami operacyjnymi Mac OSx.

Formatowanie HFS+ można wykonać za pomocą narzędzia do formatowania Verbatim VHD Formatter przystępnego na dysku. Dla zwiększonego bezpieczeństwa dostarczane jest oprogramowanie Nero BackItUp Essentials umożliwiające wykonywanie kopii zapasowych dysku twardego notebooka albo komputera stacjonarnego.

Dzięki programowi BackUp Essentials możesz kreować kopie zapasowe wszystkich plików, folderów i dysków w dowolnym momencie albo zaplanuj samoczynne tworzenie kopii zapasowych w określonym czasie, by zapewnić jeszcze pokaźniejszy poziom bezpieczeństwa.

Oprogramowanie Nero BackItUp Essentials jest zgodne z systemami Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 i windows 10 (nie jest zgodne z systemem Mac OS). Mobilne dyski twarde Verbatim Store 'n' Go Portable Hard Drives są ponadto zaopatrzone w oprogramowanie Green Button gwarantujące oszczędność energii.

Oprogramowanie Green Button wstrzymuje dysk twardy, gdy jest on nieaktywny, gwarantując zwiększenie sprawności i oszczędności energii. Przystępne są 3 opcje „uśpienia”. Ustaw tryb wstrzymania włączany po 10 minutach użycia lub stosując przyrosty 10-minutowe do maksymalnego czasu 120 minut.

Ustaw natychmiastowe wstrzymywanie dysku, klikając dwukrotnie ikonę Green Button przystępną na pulpicie. Można też wyłączyć wstrzymywanie dysku, wybierając opcję „Never Suspend the disk”.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.