Menu

WD Elements 2TB WDBU6Y0020BBK black

Cechy produktu

  • Producent WD 
  • Pojemność (TB) 2 TB

OpisWybrane parametryFormat 2,5"
Interfejs USB 3.0
objętość w GB 2000 GB
Ogromna pojemność w niewiele znaczącej obudowie

mała, lekka budowa gwarantuje pojemność do 2 TB, dzięki czemu mobilne dyski twarde WD Elements są nieprzeciętnym towarzyszem dla użytkowników w podróży.


Jakość WD wewnątrz i na zewnątrz

Wiemy, iż Twoje informacje są dla Ciebie ważne. Dlatego wytwarzamy napęd zgodnie z naszymi wymagającymi kryteriami w zakresie wytrzymałości, niepodatności na wstrząsy i długoterminowej bezusterkowości. Następnie bronimy napęd za pomocą trwałej obudowy zaprojektowanej pod kątem stylu i ochrony.


PROSTY, prędki, przenośnY

mobilny dysk twardy WD Elements z interfejsem USB 3.0 to niezawodny magazyn informacji dla tych, którzy chcą zabrać w podróż wszystkie ważne pliki. Dysk oferuje szybki transfer danych, uniwersalny interfejs i bardzo wysoką pojemność w atrakcyjnej cenie.


WYSOKA pojemnośĆ, nieznaczne wymiarY

nieduża, lekka pokrywa kryje wyjątkowo pojemny dysk, dzięki czemu przenośny dysk twardy WD Elements jest wymarzonym towarzyszem podróży.


JAKOŚĆ WD we wnętrzu I NA ZEWNĄTRZ

Wiemy, jak ważne są Twoje informacje. Dlatego skonstruowaliśmy dysk, który jest trwały, niepodatny na wstrząsy i zagwarantuje lata niezawodnej pracy. By zapewnić mu należytą ochronę, umieściliśmy go w szykownej, wytrzymałej obudowie.


WD ELEMENTS PORTABLE WDBUZG0010BBK

Dysk zewnętrzny WD Elements Portable o objętości 2 TB obsługujący prędki kanon USB 3.0


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.