Menu

Zewnętrzny dysk SSD ADATA SD600Q 960GB Czarny ASD600Q-960GU31-CBK

Cechy produktu

  • Producent ADATA 
  • Rodzaj SSD 

Opis

Stylowy dysk SD600Q to po prostu prędkość! szybkość odczytu i zapisu zewnętrznego dysku SSD sięga 440 MB na sekundę i jest aż czterokrotnie obszerniejsza od szybkości zewnętrznych dysków twardych. Jest to osiągalne dzięki pamięci flash 3D NAND, zapewniającej rewelacyjną sprawność, bezusterkowość i krótsze czasy ładowania.

Dysk SD600Q znamionuje na dodatek oporna na wstrząsy konstrukcja, zdolność odprowadzania ciepła, cicha praca oraz energooszczędność. Zakochasz się w dysku SD600Q od pierwszego wejrzenia! prędkość odczytu/zapisu sięgająca 440 MB na sekundę gwarantuje przesyłanie filmów Full HD 5 GB w zaledwie 26 sekund!

Dzięki pamięci flash 3D NAND albo warstwowej dysk SD600Q zagwarantuje większą bezusterkowość, odporność i objętość. Dysk SD600Q o wadze zaledwie 60 g nie będzie Ci nigdy ciążył. A ponieważ gromadzi się w dłoni, łatwo wsuniesz go do torby albo kieszeni i wyciągniesz, gdy tylko będzie konieczny, niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdujesz.

Dysk SD600Q jest wyekwipowany w amortyzującą, silikonową obudowę, która zagwarantuje maksymalną ochronę danych i dysku. Dysk SD600Q wytrzyma upadek z wysokości do 1,22 metra i spełnia amerykańską wojskową normę MIL-STD-810G 516.6.

Innymi słowy, to niezły twardziel. Dysk SD600Q jest zgodny z systemem Windows, Mac OS i Android, nie wymaga sterowników i obsługuje przyłączanie na gorąco. Działa od razu po wyjęciu z pudełka i może być stosowany z laptopami, tabletami, smartfonami, a także konsolami do gier.

dzięki czemu udostępnianie i przenoszenie zawartości pomiędzy platformami jest przystępne i nie wymaga dłużących się instalacji. W przeciwieństwie do dysków twardych dyski SSD znakomicie sprawdzają się jako uzupełniające pamięci zewnętrzne.

Pracują cicho, nie nagrzewają się, są energooszczędne i bardziej wytrzymałe, ponieważ nie zawierają ruchomych elementów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.